Дверні доводчики

доводчики

Дверні доводчики для дверей були винайдені досить давно. Спочатку, це була звичайна пружина повертає двері в закрите стан. Її натягували між дверною коробкою і зграї. При відкритті дверей вона розтягувалася, а потім стискалася і повертала дверну стулку в закрите стан.

Перші доводчики виконували тільки одну функцію - закривали двері. Але, вони не могли впоратися з проблемою шуму, захистом дверного полотна від механічних впливів.

Сьогоднішня система доведення - вдосконалений механізм. З її допомогою, закриття дверних стулок відбувається тихо, м'яко, без ударів і ударів.

Фото дверного доводчика

Пристрій дверних доводчиків

Сучасні пристрої доведення працюють за тим же принципом, що і перший доводчик дверний, що складається з пружини. Тільки пружинний елемент вдосконалений і захований в міцний, металевий корпус.

Механізм доведення ретельно опрацьований. Додалися нові функції - безшумність, захист від механічних пошкоджень, затримка двері у відкритому вигляді, плавність, можливість регулювати швидкість і силу закривання.

Конструкція довідні пристроїв складається з міцного металевого корпусу, в який вбудований потужний пружинний механізм, і спеціального важеля.

Пружину стискає поршень. Зазвичай, її роблять із міцної сталі і поміщають в капсулу, заповнену маслом.

На сучасних дверних системах встановлюються різні типи механізмів доведення, в тому числі, моделі, оснащені додатковим обладнанням, блокуючим закривання стулок. Такі пристрої не дають двері закриватися, утримують їх відкритими. Щоб закрити стулку, необхідно її злегка підштовхнути. Після цього, доведення плавно і акуратно закриє двері.

Подібні моделі незамінні на дверях з високою прохідністю. Їх можна купити в магазині доводчиків для дверей Локмаркет за вигідною ціною.

Двері, на які встановлено доведення, служать набагато довше, їх фурнітури не розхитується. Вони надійно захищають приміщення від холоду, шуму, протягів.

Як працює дверний доводчик?

Механізм доведення працює за простим принципом:

 • Відкриття дверного полотна приводить в рух шестірню.
 • Шестерня, що обертається усередині корпусу, заповненого маслом, передає зусилля рейці з зубцями.
 • Рейка впливає на поршень, який починає штовхати і стискати пружину до певного рівня. Під час руху поршня, масло, що знаходиться усередині капсули, повільно перетікає з однієї частини корпусу в іншу. Масло створює потрібне опір, яке не дає дверний стулці швидко закриватися.
 • Після відпускання дверцята, тиск різко падає, відбувається разжимание пружини, яка рухає поршень в початковий стан. Масло поступово стікає назад, забезпечуючи потрібний рівень опору і сповільнюючи, тим самим, рух двері.
Зображення дверного доводчика

Механізми доведення можна регулювати - сповільнювати або прискорювати процес закривання дверей. Для цього, на торцевій стороні корпусу є спеціальні регулювальні гвинти. Якщо їх закручувати, то розмір поперечного перерізу внутрішніх каналів зменшується. Швидкість руху масла зменшується, і закриття відбувається повільніше.

Різновиди доводчиків дверей

Механізми доведення поділяються на різні види за типом установки на 3 групи: підлогові, накладні, вбудовані. Це необхідно враховувати перед тим, як купити доводчик на двері.

 • Механізми доведення накладного типу
 • підлогові доводчики
 • приховані доводчики
 • Спеціалізовані механізми доведення

Доводчик для двері накладного типу є найпопулярнішим з усіх моделей. Такий пристрій можна зустріти на дверях під'їздів, магазинів, комерційних будівель.

Недорогі накладні моделі діляться, в свою чергу, на механізми доведення зі стрижнем ковзного типу і приводом зубчастим.

 • Доводчик із зубчатим приводом
 • Доводчик зі стрижнем ковзного типу

Модель доведення, призначена для потужних дверей. Конструкція складається з шестерні, важеля і пружини. Такий тип доводчиків користується попитом через свою простоту і надійності.

Модель доведення зі змінним стержнем зустрічається рідше, хоча за деякими характеристиками перевершує механізм з першого типу.

Ковзне пристрій відрізняється меншими габаритами, відрізняється надійністю, довговічністю. Конструкція подібного доводчика складається з стрижня, пружини, 2-х поршнів.

Купити доводчик для дверей накладного типу в Києві, Україні можна в інтернет-магазині Lockmarket.com.ua за вигідними цінами.

Фото Наполі доводчика


Такі механізми доведення монтуються в підлогу. Вони практично невидимі зовні. Підлогову доведення ще називають прихованою конструкцією. Її зазвичай встановлюються на дверні стулки зі скла або двері-гойдалки, розорюються в різні боки.

Доведення, вбудовану в підлогу, часто можна зустріти в торгових комплексах, де багато скла і перегородок.

Підлоговий доводчик відрізняється простим пристроєм. Складається з обертового вала, з'єднаного однією стороною з пружиною, інший - зі стулкою. Ось доводчика служить своєрідним навісом, на який кріпиться двері. Купити доводчик для дверей підлогового типу можна для дверей, вага якої не перевищує 300 кг.

Потайна доведення буває двох видів:

 • Петлі з довідні механізмом. Це невеликі конструкції, плавно повертають двері в закрите положення.
 • Потайна доведення зі змінним стержнем. Конструкція схожа з накладними доводчиками такого ж типу. Різниця в тому, що прихована змінна доведення має маленькі розміри і не накладається на дверне полотно в коробку, а вбудовується всередину.

Такі доводчики встановлюють на легкі дверні полотна всередині квартири, будинку.

Фото дверних доводчиків


Якщо вибирати, який доводчик дверний купити, то потайний ковзний механізм переважно прихованих петель. Подібні пристрої довговічні, надійні, зберігають зовнішню цілісність двері.

Особлива категорія доводчиків, що встановлюється на розсувні системи, в тому числі на двері-купе. Це стрижневі доводчики для меблів, що захищають меблеві стінки від ударів. Врізні механізми вбудовуються в відкатні стулку розсувної системи або коробку. Короб, в даному випадку, служить упором.

Перед тим, як купити доводчик на двері, ціна якого може бути різною, важливо виміряти ширину дверної стулки і її вага. Всі механізми доведення, в залежності схилу і ширини, підрозділяються на сім категорій.

клас

Вага дверної стулки, кг.

Ширина полотна двері, см.

1

20

75

2

40

85

3

60

95

4

80

110

5

100

125

6

120

140

7

160

160

Наприклад, для легкої двері, шириною 75 сантиметрів підійде доводчик 1 класу.

Де купити на двері доводчик високої якості?

Доводчик, встановлений на двері, виконує велику роботу. Перш за все, він продовжує експлуатаційний період дверний системи.

Зображення підлогових вдерних доводчиків

Щоб механізм доведення був дійсно надійним і довговічним, купуйте моделі відомих виробників. Такі компанії приділяють якості своїх моделей пильну увагу, роблять їх з міцних матеріалів, піддають багаторазовим випробуванням.

На сайтіінтернет-магазину Локмаркетможна купити доводчик на двері. Ціна - одна з найбільш вигідних в Україні. Подивіться наш каталог, де представлений модельний ряд. Якщо виникнуть питання, напишіть консультанту або зателефонуйте050 104-888-5.

Замовлення доставляємо швидко в будь-який український регіон. Всі товари знаходяться на гарантії.

Рассказать друзьям!