Замки фурнітура Amig

Amig Amilibia Y De La Iglesia (бренд)

Щоб двері, вікна та інші конструкції мали тривалий термін експлуатації, важливо правильно підібрати якісну фурнітуру. Іспанська компанія Amig, зарекомендувала себе в багатьох країнах, як надійний бренд з виробництва фурнітури.

опис бренду

Заснована компанія була в 1940 році, за свою більш ніж піввікову історію, аміго експортує свою продукцію в більш ніж 70 країн на різних континентах. Серед асортименту компанії ви знайдете меблеву, дверну та віконну фурнітуру. У нашому інтернет-магазині представлені різні позиції, серед них:

  • дверні замки;
  • ланцюжка на двері та ін.

ручки для дверей і вікон;

петлі;

шпінгалети;

меблеві гачки;

За час своєї роботи, аміго довів надійність своєї продукції, що підтверджено численними сертифікатами міжнародного класу. Широкий асортимент, надійність і бездоганну якість за доступною ціною - це основні переваги продукції Amig.

Купити фурнітуру від Amig в Lockmarket

У нашому інтернет-магазині Lockmarket представлений широкий асортимент продукції від Аміго. У нас ви знайдете всю необхідну фурнітуру для дверей, вікон або меблівза доступною ціною. Ми спеціалізуємося на реалізації якісної фурнітури від перевірених виробників, в тому числі і Аміго.

Наші переваги:

  • 100% гарантія якості від виробника;
  • якісний сервіс.

низькі ціни;

великий вибір надійної фурнітури;

Зробити замовлення ви можете на нашому сайті всього за кілька хвилин, після чого наші фахівці зв'яжуться з вами для уточнення деталей замовлення та оформлення доставки в потрібний регіон. Покупки з Lockmarket - це гарантія якості і надійності придбаної продукції за доступними цінами.

Рассказать друзьям!