Замок Бар'єр Прем'єр

Придбати Замок Бар'єр Прем'єр

Замок врізний сувальдний ЗВ8 "Бар'єр-Прем'єр" класу 4 призначений для установки на праві і ліві двері зовнішнього та внутрішнього відкривання товщиною від 40 до 100 мм.

В наявності
4,190 грн.
- +
Опис

Ви шукайте надійний замок, який зміг би убезпечити ваш квартиру, будинок або дачу? Замок Бар'єр Прем'єр - це саме те, що ви шукайте. Замок виготовлений відомою компанією Полівектор, яка протягом багатьох років удосконалює свої технології виробництва, дозволяючи створювати замки з високими захисними властивостями.

Опис і характеристика

Замок Бар'єр Прем'єр відноситься до врізного типу. У монтажі такої замок складніше, ніж накладної, але він має ряд переваг:

  • Якщо виразний замок встановлюється на металеві двері, він стане недоступним для зловмисників, так як буде захищений металевим полотном.
  • Виготовлений замок з високоміцної сталі, з трьома стержнями засува, в комплект входить п'ять ключів. Можна вибрати замок для лівостороннього або правостОроном відкривання дверей.

Такий замок не зіпсує естетичного вигляду дверей, так як монтується всередину дверного полотна.

Бар'єр Прем'єр має сувальдний механізм з дев'ятьма сувальдами, з особливим набором коду і переміщення засува, що робить його ще більш надійним. У замку відсутні звичні сувальдниє пружини, що виключає можливість його розтину за допомогою відмичок.

Замок має більш 40000000 кодових комбінацій, відноситься до четвертого класу безпеки.

Купити замок Бар'єр Прем'єр в Lockmarket

У нашому інтернет-магазині представлені оригінальні, сертифіковані замки від компанії Полівектор, перевірені роками, споживачами з різних країн СНД. Наш магазин є офіційним постачальником, завдяки чому ми пропонуємо найкращі ціни на якісну продукцію. Наші переваги:

  • широкий асортимент;
  • кращий сервіс з швидкою доставкою в потрібний регіон.

доступні ціни;

висока якість від перевірених виробників;

Lockmarket - це територія низьких цін і високої надійності!

Характеристики
Бексет (B), мм:63
Макс. вес двери:2.2 kg
Модель:сувальдный
Тип замка:Врезной
Механизм секретности:сувальдный
Страна производитель:Россия
Класс безопасности:4
Количество кодовых комбинаций:40000000
Количество сувальд:9
Вылет ригелей, мм:33.5
Количество ригелей:3
Backset, мм:63
Сторона открывания:левый
Количество ключей:5
Цвет:никель
Материал:высокопрочная сталь