замки Gerda

замки Gerda

«Gerda» - відомий польський виробник, який займається виготовленням замків з 1987 року. З дня заснування бренду поставив перед компанією високу мету - виробництво замків найвищого рівня надійності.

Якісна продукція польського виробника не залишилася непоміченою. Щороку, ринки збуту замкових виробів розширюються. Замки Герда завоювали шанувальників не тільки серед пересічних користувачів, але і серед фахівців.

Польський бренд Gerda виробляє замки накладного, навісного, врізного типу. Асортимент компанії постійно вдосконалюється, розширюється.

Фото накладного замка Герда

Очевидні переваги дверних замків Gerda

Запірні пристрої Gerda, виробництва Польщі, зарекомендували себе, як надійні довговічні механізми, комфортні у використанні. Головними їх перевагами є:

 • Висока якість збірки. Деталі запірної конструкції Gerda, зроблені з міцного металу, ретельно підігнані один під одного. Завдяки цьому, механізм замка працює дуже м'яко, легко, має тривалий період експлуатації.
 • Надійний захист. Більшість моделей замків Gerda зроблені із загартованої сталі, мають найвищий клас захисту, посилені броньованими деталями. У разі втрати ключа, секретний код змінюється на новий пристрій.
 • Довговічність. Виробник дає тривалу гарантію на всі види замків. В середньому, замки розраховані на 50-200 тисяч циклів відкривання /закривання.
 • Естетичність. Замки Gerda - мають привабливий вигляд, є прикрасою інтер'єру будинку, офісу.
Фото двері з замком Gerda

Асортимент моделей замків Gerda

Накладні моделі замків Gerda

 • Tytan ZX - замок Gerda циліндровий накладного типу 7 рівня захисту. Призначений для безперебійного функціонування протягом тривалого часу.
 • Tytan ZX Plus - покращений варіант попередньої моделі. Запірний механізм поміщений в міцний, металевий корпус. Замок Gerda призначений для інтенсивного використання.
 • ZN100 /ZN200 /ZN200Z - затребувані врізні модифікації замку Gerda, розраховані на мінімум 200 тисяч циклів відкривання /закривання. Підходять для установки на двері різних видів. Замки оснащені металевим ланцюжком. Плюси - ергономічність, стильний зовнішній вигляд, безвідмовна, комфортна робота протягом тривалого періоду.
 • ZX1000 - накладної замок Gerda 7 рівня безпеки. Запірний пристрій оснащений ергономічним циліндром. Від силового злому механізм захищає броньовані пластина, надійний корпус і потужні ригелі із загартованої сталі. Може бути встановлений на товсті дверні полотна до 7,6 сантиметрів завтовшки. 5 ключів в комплекті.
 • TYTANZXZ - потужний замок Gerda, що відноситься до максимального 7 класу надійності. У комплект входить металева ланцюг для обмеження доступу. Є можливість поміняти код, якщо раптом загубиться ключа. Понад 4 мільярдів секретних операцій. Плюс - простота монтажу, тривала експлуатація, підвищена надійність. 4 ключа в комплекті.

Використовується для установки на двері будинків, квартир, офісів, комерційних і інших будівель. Кількість можливих секретних операцій - близько 4 мільярдів. У разі втрати ключа, код замка можна поміняти на інший.

Підходить для установки на двері товщиною до 5,3 сантиметра. 4 ключа в комплекті.

Зображення накладного замку Gerda

Моделі замків Gerda врізного типу

 • ZN500 - виразний замок високої якості, зроблений з міцних, матеріалів. Відрізняється надійністю, довговічністю. Замкова конструкція відповідає сучасним технологічним вимогам, здатна працювати тривалий час без проблем.
 • ZW1000 - високоякісний замок Gerda з трьома потужними ригелями із загартованої сталі з плоскою або кутовий відповідною планкою. Є універсальним. Може використовуватися як з правого, так і з лівого боку.
 • ZW3000 - виразний замок Gerda 7 класу захисту з лицьового планкою з оцинкованої сталі. Найчастіше встановлюється, як основний замок на вуличне дверне полотно. Запірна конструкція з трьома ригелями з міцної сталі розрахована на більш ніж 200 тисяч циклів відкривання /закривання.
 • ZW500 /ZW550 - антикорозійний замок високого 7 класу безпеки. Запірний пристрій призначений для захисту дверей на вулиці і у вологих приміщеннях. Завдяки пластині із загартованої сталі, захищений від висвердлювання. Три потужних сталевих ригеля гарантують захист від несанкціонованого проникнення.
 • ZW100 - замок, виготовлений з дуже міцних довговічних матеріалів. Запірний механізм Gerda розрахований на 50 тисяч циклів безпроблемної роботи. Лицьова пластина зроблена з нержавіючої сталі, корпус скріплений заклепками.

Встановлюється під ручку з клямкою в якості основного запірного механізму. Завдяки стійкості до просвердлювання, замок Gerda ZW1000 часто використовується для захисту броньованих, посилених дверей з металу. Відповідає сьомому, найвищому рівню безпеки.

Купити міцні, довговічні замки для дверейGerdaза доступною ціною в Україні можна на сайтіLockmarket.com.ua. всі моделі сертифіковані, знаходяться на гарантії. Швидко доставляємо замовлення в усі українські міста.

Рассказать друзьям!