Замок накладної GERDA TYTAN ZX

Купити Замок накладної GERDA TYTAN ZX

Накладний замок підвищеної секретності Gerda Tytan ZX; особливості: універсальність і висока надійність; Призначений для установки на дерев'яні або металеві двері

У наявності
1,785 грн.
- +
Опис

Замок накладної GERDA TYTAN ZX


Накладний замок Gerda Tytan ZX має 6-ти штіфтовий циліндровий механізм GERDA RIM WK M3, зводить до мінімуму ризик висвердлювання кодового механізму і виключає можливість відкриття замку за допомогою відмичок, в корпусі встановлена спеціальна загартована пластина, що виключає імовірність висвердлювання навіть найміцнішими свердлами.

Особливостями цього замку є універсальність і висока надійність, що забезпечує повний захист квартир та інших приміщень. Замок має блокаду поворотної ручки, що виключає можливість відкрити замок зсередини приміщення в разі проникнення грабіжника через вікно.

У комплект входить 4 ключів з комп'ютерної нарезкой.Gerda Tytan ZX підходить для лівосторонніх і правобічних дверей

Відрізняється сучасним стилем, що було підтверджено знаком «КРАЩА МОДЕЛЬ 2002», привласненим Інститутом Промислового Дизайну.

Замок Gerda Tytan ZX має сертифікат класу С (відповідає стандартам IV класу). Замок Gerda Tytan ZX оснащений унікальним запатентованим циліндровим механізмом новітньої генерації системи Tytan і управляється спеціальним (трубчастим) ключем.

Система Tytan забезпечує 4 300 000 000 комбінацій візерунка ключа, що гарантує неповторність коду кожного замка. Застосовуваний циліндровий механізм в системі Tytan-Variant надає можливість змінити код ключа, наприклад, в разі його втрати.

Циліндровий механізм серії Tytan дозволяє застосувати систему Master Key.

Конструкція циліндрового механізму забезпечує високу стійкість замку Gerda Tytan ZX проти спроб його відкриття шляхом підбору ключів або за допомогою відмичок.

Механізм замка пускає в хід два масивних сталевих ригеля. Підвищена взломостойкость якого досягнута за рахунок міцного корпусу і блокади проти вибивання, витискування замка з полотна дверей. При правильній його установці повністю відповідає підвищеним вимогам по надійності, стійкості, секретності і зручності.

Рекомендована товщина двері на яку встановлюється замок до 70 мм.сертифікати:

- British Standard Institute;
- Інститут Точної Механіки (IMP);
- Центральна Кримінальна Лабораторія Головної Комендатури

Характеристики
Тип замка:Накладной
механізм секретності:цилиндровый
Страна производитель:Польша
клас безпеки:4
Виліт ригелів, мм:36
кількість ригелів:2
Діаметр ригелів, мм:23
Габарити, мм:см. схему
Сторона открывания:универсальный
кількість ключів:4
автоматичне замикання:Так
Цвет:серый