замки Kale


Kale Kilit є одним з лідерів замково-залізних виробів. Продуктивність заводу на даний момент становить близько 100 000 одиниць продукції в день.

Компанія була створена в 1953 році. З самого початку в роботі використовувалося сучасне обладнання, новітні технології та останні розробки в сфері виготовлення дверних замків. У 1978 році більшість виконуваних операцій були автоматизовані.

Завод Кale Kilit - інноваційне і передове виробництво. У цехах розташовуються сучасні сталепрокатні стани, механізми для різання металу, новітні преси, фарбувальні камери, гальванічні ванни, полірувальні машини, печі для відливання, верстати для механічної обробки виробів.

Коло клієнтів компанії розширюється з кожним днем. Вся продукція, в тому числі дверні циліндрові механізми, металеві двері,замки дверніі засувки, представляється на виставках в різних куточках світу. Kale Kilit - постійний учасник знаменитої Кельнської ярмарки. Гідно оцінили вироби компанії споживачі з Польщі, Італії, Сербії, Об'єднаних Арабських Еміратів та інших країн. Продукція Kale Kilit відповідає міжнародним стандартам ISO, а також має сертифікати окремих країн, зокрема, Німеччини (DIN) і Голландії (SKG).

Замки «Кале»також відповідають вимогам ГОСТ 538-2001і ГОСТ 5089-2003. Російські споживачі можуть купувати замки виробництва Kale Kilit з 1993 року. Зручність монтажу, надійність і довговічність були оцінені нашими співвітчизниками.

Навіть в сильні морози вони не заклинивают і прекрасно служать своїм власникам. Крім того, наскільки вони зручні в експлуатації, настільки ж вони і стійки до злому. Про замках «Кале» кажуть, що це надійний захист і безпеку житла. Металеві двері, вироблені на нашому заводі, встановлюються в ювелірних магазинах, банках і готелях. Збереження майна гарантує не тільки міцність двері, але і складні системи захисту, а також численні секрети дверних замків.

сертифікат


Рассказать друзьям!