Замок накладної МЕТТЕМ ЗН4 030.0.1

Купити Замок накладної МЕТТЕМ ЗН4 030.0.1

МЕТТЕМ ЗН4 призначений для установки у вхідні двері різного призначення - як металеві, так і дерев'яні. Підходить для застосування в гаражних дверях. Кріпиться з внутрішньої сторони дверей, тому не послаблює конструкцію дверного полотна.

МЕТТЭМ ЗН4 030.1.1
У наявності
894 грн.
- +
Опис


Замок накладної сувальдний МЕТТЕМ.

Модель ЗН4 030.0.1 - замок, сертифікований відповідно до 4 класом безпеки згідно з ГОСТ (з п'яти сувальд три забезпечені помилковими пазами).

ЗН4 030.0.1 призначений для установки у вхідні двері різного призначення - як металеві, так і дерев'яні. Підходить для застосування в гаражних дверях. Кріпиться з внутрішньої сторони дверей, тому не послаблює конструкцію дверного полотна.

Замок замикає двері чотирма сталевими ригелями діаметром 18 мм, які висуваються з корпусу замку на 40 мм. В одному з ригелів розташований загартований сталевий стрижень, що забезпечує надійний захист від перепилювання. За допомогою даного замку замки дверей на чотири повних обороту (можливо неповне закривання дверей на два оберти).

Модель комплектується трьома латунними ключами, декоративною накладкою для зовнішньої сторони дверей.

Звертаємо Вашу увагу на те, що конструкція моделі ЗН4 030.0.1 не передбачає наявність засувки. Тому дана модель рекомендується в якості другого замикаючого пристрою двері.

Характеристики
Макс. вага дверей:2.05 кг
Тип замка:Накладной
механізм секретності:сувальдный
Страна производитель:Россия
клас безпеки:4
Виліт ригелів, мм:40
кількість ригелів:4
Діаметр ригелів, мм:18
Backset, мм:64
Габарити, мм:137х150
Сторона открывания:универсальный
кількість ключів:3
матеріал:Сталь