Замки Мотура (Mottura)

«Mottura» - замки для дверей з Італії

«Mottura» - знаменитий виробник з Італії, найбільший бренд замкових систем. Продукція відрізняється високою якістю, оригінальною конструкцією.

Великий асортимент включає в себе не тільки дверні замки Моттура для важких, потужних дверей, унікальні за якістюциліндри, Але і сейфи, броньовані двері, замкову фурнітуру тощо

Види циліндрів замків Mottura

Італійські циліндри Champions відповідають найвищим вимогам, мають сертифікати якості європейських зразків.

Фото циліндра замка Mottura

Виробник випускає кілька серій циліндрів, а саме:

Champions28, 29

Базові штифтові моделі циліндрів Mottura Італія. Головна перевага - висока ступінь захисту. Для виготовлення використовується загартована, високоміцна сталь, що не дозволяє зламати замок способом висвердлювання. Всередині встановлена пружина, що перешкоджає виривання запірного механізму. У комплект входить магнітна карта. З її допомогою можна зробити дублікати ключів в разі втрати.

Champions34, 35

Відмінність від інших моделей - всередині циліндрового корпусу розташовано п'ять штифтів, один з яких магнітний. Такий замок відкривається спеціальним ключем з вбудованим магнітом. Він притягує до себе намагнічений штифт і сприяє розблокуванню секретного пристрою.

Завдяки даній технології, циліндри дверних замків Mottura 34, 35 серії мають відмінну до інтелектуальних, силових методів злому. Проти виривання личинки в конструкції передбачений спеціальний підпружинений елемент.

Champions48

Модель циліндра, що користується особливою популярністю. Її відрізняє високий ступінь секретності. Секретний механізм включає в себе п'ять штифтів, які працюють в зв'язці з 4-ма обертовими штифтами без пружин. Штифти з помилковими пазами роблять личинки 48 серії непереборною перешкодою для злому за допомогою відмички.

У разі втрати ключа циліндрового замку Mottura, виготовити дублікат можна виключно на виробництві після пред'явлення магнітної карти.

Різновиди замків дверних Mottura

Італійський виробник спеціалізується на важких потужних дверних замках, з високим коефіцієнтом стійкості до різних видів зломів. Асортимент включає в себе запірні пристрої врізного, накладного, навісного типу.

Фото накладного замка Моттура

Замок накладної Mottura 30 серії встановлюють на масивні дверні стулки, що відкриваються в приміщення.

Це обумовлено будовою замку. Замковий каркас є монолітним, без швів. Це збільшує його міцність, надійність в кілька разів. Через цю особливість, замки Mottura користуються підвищеним попитом.

Замки Mottura Італія врізного типу установки представлені у великому асортименті. Велика їх частина, також як і накладні моделі, призначається для монтажу на масивні, металеві двері.

  • Найпростіші врізні моделі 40 серії є стандартні сувальдний механізм з клямкою і плоского ригеля. Їх, найчастіше встановлюють в якості другого замку для посилення захисту ..
  • Врізні замки Моттура 49 серії Mottura Motronic циліндрового, сугальдного типу вважаються унікальними механізмами серед електронних запірних систем. Електронне блокування, встановлена на корпусі замку, оснащена власною системою харчування.
  • Замки 52 серії - запірні системи сугальдного типу з можливістю перекодування. Mottura випускає механізми з ретельно-продуманою конструкцією. Змінити сувальдний блок Mottura дуже просто. Потрібно дістати замок з дверної стулки, відкрити кришку, дістати старий блок і встановити на його місце новий.
  • Запірні механізми Mottura 85, 62, 54 серії - потужні, довговічні замки для броньованих дверних полотен. 54 моделі - двосистемні конструкції з сувальдним, циліндровим типом секретної частини. 62 помповий замок Моттура оснащений циліндровим секретним механізмом, який необхідно вдавлювати при відкриванні. Моделі з 85 серії можуть бути оснащені одночасно двома личинками.

Сувальдний замок Mottura 49 серії можна відкрити тільки «рідним» ключем з вбудованим розпізнавальним мікрочіпом. Всі конструктивні елементи продумані до дрібниць, надійні і довговічні. Замок розрахований на тривалий період експлуатації. Зробити скан ключа неможливо, через дуже слабку силу випромінювання. Дублікат можна зробити тільки на заводі виробнику після пред'явлення електронної картки.

Купити замок Mottura в Україні можна в інтернет-магазиніLockmarket.com.uaза вигідною ціною. На всі моделі надаємо тривалу гарантію. Доставка в мінімальні терміни в усі

Рассказать друзьям!