Замки Моттура накладні

Замки Mottura накладні

Італійські замки Mottura- унікальні запірні системи, що відрізняються високою якістю, довговічністю і естетичним зовнішнім виглядом.

Велика частина накладних моделей Mottura призначена для важких, масивних дверних полотен. Монтаж запірної конструкції проводиться зверху дверного полотна, без необхідності його пошкодження.

Фото накладного замку Mottura

Найчастіше дверні замки накладні Mottura використовують на дверях, чия товщина і конструктивні особливості не дозволяють встановлювати врізні запірні механізми.

Різні моделі накладних замків Моттура можуть встановлюватися на ліві або праві дверні стулки. Відрізняються розміром, числом ригелів, кількістю ключів, способом відкривання з внутрішньої сторони (вертушки або ручкою).

Незаперечні достоїнства італійських замків

  • Надійність.Накладні замки Моттура виготовляють з міцного металу. Міцний безшовний корпус практично неможливо зламати звичними інструментами. Ключі, захищені від копіювання, можна зробити тільки на заводі виробнику при пред'явленні картки.
  • Довговічність.Всі конструктивні елементи Mottura зроблені з високою точністю, пройшли численні випробування під час виробничого процесу, є взаємозамінними. Корпус замка захищений від атмосферних впливів, високої вологості і температурних перепадів спеціальної гальваніки. Тому, період придатності таких механізмів необмежений. Виробник надає тривалу гарантію на всі моделі.
  • Доступна ціна.Незважаючи на високий рівень якості, запірні механізми Mottura мають цілком доступну ціну. Купити замок накладної Mottura в Україні можна на сайті інтернет-магазину Локмаркет.
  • Висока якість.Всі моделі італійських замків мають сертифікати якості європейського зразка.
  • Універсальність.Більшість накладних моделей Mottura використовують на важких дверних полотнах, але також є запірні пристрої і для більш легких дверей.

Різновиди замків накладних Mottura

  • 20 серія

Запірні механізми 20 серії оснащені вбудованою засувкою. Відкриваються ключем з того чи іншого боку. Не мають вертушка і запобіжного «баранчика». Плюс такого накладного замку Mottura - зловмисник, який потрапив в будинок через вікно, не зможе відкрити двері зсередини і вийти. Мінус: конструктивні елементи не підлягають заміні. У разі поломки доведеться міняти повністю весь замок.

  • 30серія
Зображення накладного замка Моттура

Помповий механізм Mottura з нажімной личинкою, вбудованої в корпус. Щоб відкрити такий замок, ключ потрібно втиснути всередину, а в деяких моделях ще й повернути.

Зсередини замок відкривається поворотною ручкою, є запобіжний «баранчик». Для правої і лівої дверної стулки випускаються різні моделі накладних замків. Це важливо враховувати при виборі.

Натискна личинка накладного замку Mottura - взаємозамінний конструктивний елемент. У разі необхідності, не доведеться міняти весь замок цілком. Досить провести заміну циліндра.

Сфера застосування накладних замків Mottura

Найчастіше, замки Моттура купують для установки на вуличні двері з металу, а також для комплектації гаражних, комор та інших типів важких воріт.

Завдяки своїй міцності, надійності, плавному ходу і тривалого експлуатаційного періоду, замкові механізми Mottura користуються великим попитом не тільки на території України, а й в усьому світі.

Купити замок накладної Моттура в Україніза привабливою ціною можна в інтернет магазиніLockmarket.com.ua. Доставляємо оригінальні вироби з тривалим гарантійним періодом по всій українській території в мінімальні терміни.

Рассказать друзьям!