Замки Моттура врізні

Надійні врізні замки бренду Моттура

У наші дні кожна людина намагається убезпечити себе і своїх близьких людей. З цією метою він набуває якісні врізні дверні замки. Відома італійська корпорація Mottura виробляєзамикаючі пристрої, Що відрізняються надійністю.

Підібрати потрібний тип врізного замка Моттура ви зможете на офіційному сайтіhttps://lockmarket.com.ua/zamki/. Саме тут представлений відмінний асортимент різних пристроїв, цікавих аксесуарів, всілякої фурнітури для дверей, вікон, шаф. Наші консультанти допоможуть оформити замовлення онлайн.

Фото врізного замка Моттура

Основні моделі врізних замків Моттура, розроблені в Італії

Підбираючи замикає пристрій на дверне полотно робочого кабінету, котеджу, квартири, важливо визначитися з його типом. Італійська компанія пропонує кілька варіантів дверних замків від Mottura. Наявні моделі мають свої особливості, призначені для певних типів дверей.

1. Замок з сувальдним механізмом, який має засувки.

Дана модель підійде для будь дверей з різних порід дерева, пластика, металу. У ній є блоки Сувальди, які можна поміняти. Для цього не знадобитися вирізати весь замок Моттура з дверного полотна.

2.Замок двернийMottura зувальдний без засувки.

Подібні моделі популярні - їх зазвичай встановлюють на двері робочих кабінетів, заміських будинків. Вони зручні, відрізняються надійністю, високим рівнем безпеки.

3. двосистемних двірною замок.

У ньому є два механізми всередині - сувальдний тип і циліндровий варіант. Таке з'єднання забезпечить вищий рівень безпеки від проникнення. Подібні моделі встановлюють в полотна броньованих дверей гаражів, складських приміщень, котеджів, апартаментів. Якщо ви шукайте схожий тип пристрою замку, варто вибрати 54 серію врізного дверного замка від Mottura.

4. Врізний замок помповий Моттурациліндрового типу.

Основна характеристика - висока ступінь безпеки, яку забезпечує:

  • наявність невеликого ключа особливої конструкції, який неможливо підробити;
  • нереально вибити, вирізати, висвердлити помповий механізм;
  • не вийде зламати дверний замок помповий Моттура, застосовуючи відмичку, бампінг.
Зображення врізного замка Mottura


Подивитися асортимент, познайомитися з детальним описом будь-якої моделі врізного замка Mottura, ціну ви зможете на сайті lockmarket.com.ua.

Чому варто купити врізні замки Моттура?

1. Широкий модельний ряд.

Італійська корпорація пропонує врізні замки декількох серій:

  • Моделі 40-й серії зазвичай встановлюються на двері, зроблений з деревини, металу.
  • Замки дверні Моттура 50, 52 і 54 серій - ідеальні для броньованих дверних полотен. Наявність додаткових ригелів гарантує покращений захист від розтину, злому.
  • Остання 72 серія дверних врізних замків Моттура - відмінний варіант для дверей з різних матеріалів. Тому дані моделі користуються найбільшою популярністю серед покупців.

2. Високий рівень безпеки.

Велика частина моделей має третьої, четвертої ступенем надійності. Це означає, що подібні врізні замки складно зламати, вибити або розкрити. Якщо вирішите купити виразний замок помповий Mottura, можна не турбуватися про свою безпеку.3. Тривала експлуатація. Італійська корпорація Моттура виробляє механізми найвищої якості, застосовує дуже міцні матеріали. Замки прослужать протягом кількох років, не заіржавіють, не зламаються.

Які магазини пропонують замки Mottura: врізні, накладні

Багатий асортимент замикаючих пристроїв, призначених для дверей, представлений на сайті інтернет-магазинуLockmarket.com.ua. Вас неодмінно порадує вибір, можливість уважно розглянути виріб, прочитати характеристики. Ми пропонуємо доступні ціни на врізні замки Моттура, наявність додаткових знижок.

Подбайте про безпеку своєї сім'ї в апартаментах, будинку, робочому офісі - купіть врізні дверні замки Моттура. На кожну модель надається тривала гарантія. Ми готові запропонувати кілька варіантів доставки по Києву, іншим українським містам.

Рассказать друзьям!