Циліндр Mul-T-Lock CLASSIC односторонній

Купити Циліндр Mul-T-Lock CLASSIC односторонній

Циліндр Mul-T-Lock CLASSIC односторонній

У наявності
575 грн.
- +
Опис

Личинки замку MUL-T-LOCK Classic відносяться до базової лінійки циліндрів виробництва MUL-T-LOCK. На основі технології виготовлення MUL-T-LOCK Classic базуються інші моделі циліндрів ізраїльського бренду. MUL-T-LOCK Classic мають клас секретності High Security.

У MUL-T-LOCK Classic застосована технологія «Подвійний телескопічний пін» ( «Double pin»), яка підвищує кількість математичних комбінацій циліндра і дозволяє досягти надзвичайно високої стійкості до злому і маніпуляціям. Двосторонній ключ MUL-T-LOCK Classic з інтерактивним елементом і нарізкою для телескопічних пінів забезпечує більш ніж 3 мільйони можливих комбінацій.


1.Зовнішній пін тіла циліндра

2.Внутрішній пін тіла циліндра

3.Внутрішній пін плуга

4.Зовнішній пін плуга

5.плуг

6.тіло циліндра
 

Корпус MUL-T-LOCK Classic посилений ХР-пластиною, яка не дає можливості переломити циліндр. Загартований пін і титанові стержні замкового циліндра MUL-T-LOCK Classic забезпечують захист від висвердлювання.
Профіль ключа MUL-T-LOCK Classic захищений патентом. А це означає, що копіювання ключів можливо тільки при наявності кодової картки користувача і тільки в авторизованих сервісних центрах обслуговування продукції MUL-T-LOCK.
На базі MUL-T-LOCK Classicвозможно виготовлення систем «Один ключ» та «Майстер-ключ». Також доступними є системи 3in1 «Світлофор» та VIP.
Завдяки своїй зручності, надійності та можливості конфігурації, замкові циліндри MUL-T-LOCK Classic широко застосовуються і в приватному, і в корпоративному секторі.
Виробництво MUL-T-LOCK Classic відповідають міжнародному стандарту якості ISO 9001.
В Україні циліндри пройшли добровільну сертифікацію за найвищими показниками вітчизняного стандарту - ДСТУ EN1303: 2004, який розроблений на базі останніх європейських норм.

Характеристики
варіанти:с язычком
Тип цилиндра:односторонний, ключ
Довжина циліндра, мм:40.5 (9,5х31)
Цвет:сатин
кількість ключів:3
Страна производитель:Израиль