Замки ПроСам

Замки дверні просить

Російські дверні замки просить - популярні замикаючі механізми, що відрізняються надійністю, довговічністю, доступною ціною.

Виробник дверних замків просить неодноразово виставляв свої вироби участі в конкурси міжнародного рівня, де отримував високі нагороди за якість, дизайн своїх моделей.

Рязанський бренд випускає запірні механізми просить двох видів - накладні, врізні замки. Ті та інші моделі мають відмінну якість, достатній рівень секретності. Відрізняються один від одного розмірами, способом установки.

Фото замку просить з ручками

Очевидні переваги замків просить

 • Великий асортимент моделей. Можна вибрати і купити замок з різним рівнем безпеки, в тому числі з високим 4 класом секретності.
 • Надійність. Замки дверні просить виготовляють з міцного металу. Надійність запірного механізму можна підвищити за допомогою броньованих накладок.
 • Довговічність, гарантія якості. Всі замки просить мають сертифікати міжнародного зразка. Розраховані на тривалий експлуатаційний період. Мають гарантію.
 • Універсальність. Завдяки великому асортименту можна підібрати оптимальну модель замку в кожному конкретному випадку. Є моделі для броньованих, алюмінієвих, пластикових, дерев'яних дверей.
 • Строгий контроль якості. Замкові вироби російської компанії виготовляють за спеціальною технологією. На кожному виробничому етапі вироби випробовуються. При виявленні недоліків - допрацьовують до потрібного результату.
 • Доступна ціна.Замки просить відрізняються високим рівнем якості, але при цьому мають доступну ціну. Завдяки цьому і інших переваг користуються підвищеним попитом у споживачів.

різновиди

За способом монтажу замки просить бувають двох видів - накладні, врізні.

Замки просить накладні

ЗНД1А - перша накладна модель. Замок оснащений засувкою, двома ригелями, ланцюжком з металу.

ЗНД3А - модель, оснащена особливою пружиною. Завдяки такій конструкції замок відмикається зсередини за допомогою кнопки.

ЗНЕМ - замок електромеханічний, накладний. Відкривається різними способами: за допомогою ключа, кнопки, дистанційного пульта.

Фото накладного замку просить

Замок для металевих дверей просить з помповим механізмом. Найчастіше монтується на ворота гаражів, складів, зовнішні двері. Особливість конструкції: двері можна відкрити зсередини, тільки якщо вона замкнена ззовні на чотири оберти. Якщо всередину приміщення через вікно проникне грабіжник, то він не зможе вийти через двері, закриту на 2-3 обороту.

З цієї причини помпові запірні механізми найчастіше встановлюють на двері комор, складів, господарських будівель тощо

Врізні замки просить

Прості, недорогі, надійні запірні механізми просить користуються великим попитом.

Основні моделі сугальдного типу:

 • 388-4С / 1 - замок сувальдного типу, 1 класу взломостойкості. Запірний механізм оснащений чотирма сувальдними пластинами. Призначений для установки на дверях між кімнатами всередині приміщення.
 • 3В8-6 - замок сувальдного типу з 6-8 пластинами. Переваги - доступна вартість, невибагливість, довговічність. Фахівці рекомендують встановлювати подібні замки на вхідні двері для додаткового захисту.
 • 3В8-8Д, 3В9-8.3, 3В9-8 - сувальдні моделі замків просить з високим рівнем секретності. Використовуються на вхідних дверях під'їздів, квартир.
 • 3В10-6 / 16 - вузький замок, застосовуваний для замикання розсувних дверей.
 • Виробник випускає циліндрові замки просить для установки на звичайні і протипежних, сейфові двері. У першому випадку, це надійні запірні механізми з ригелями прямокутної або циліндричної форми, клямкою.
 • У другому - надійні запірні системи, стійко переносять високі температури з швидким відкриванням зсередини приміщення.
 • У третьому - компактні високоякісні пристрої з відмінними характеристиками проти злому, несанкціонованого проникнення.

Замки врізні просить з циліндричної секретної частиною:

купити якісні дверні замки просить в Україні можна в інтернет магазиніLockmarket.com.ua. Доставка замовлень в усі українські регіони. Всі моделі запірних механізмів мають сертифікати якості і тривалу гарантію виробника.

Рассказать друзьям!