циліндри Kale

Надійність замку калі - безпека вашого будинку

Щоб попередити несанкціонований доступ до приміщення недостатньо встановити якісну двері, необхідно також подбати про її фурнітурі, включаючи запори.Циліндр калі,вироблений турецькою компанією протягом досить тривалого періоду, вже давно знайшов свого споживача на нашому ринку. Безперечна популярність обгрунтована як надійністю і відмінною якістю продукції, так і застосуванням інноваційних технологій і сучасних матеріалів. Вкаталозіінтернет-магазину компаніїlockmarket.com.uaпредставлений широкий асортиментциліндрів калі, купитиякі можна за цілком доступною вартості.

Зображення циліндра Кале

Основні особливості циліндрових механізмів

Найчастішециліндр дверний kaleмонтують в замки, що встановлюються на дверях квартир будинків і в котеджах. При цьому ставлять їх ка на міжкімнатні двері, так і на вхідні. Існує як мінімум одна поважна причина, по якійциліндр kaleкористується високою затребуваністю. Йдеться про універсальність такого механізму - в разі втрати ключа і необхідності його заміни досить зробити заміну личинки запору, що є легким завданням, враховуючи однакові розміри всіх циліндрів. Зручність полягає і в малих розмірах ключа і зручність його форми.

Фото циліндра Кале

Разом з тимциліндр замку калі,як і інші подібні механізми має і недоліки - для цього пристрою потрібно додатковий захист, в якості якої використовуються спеціальні накладки, що заважають відкриттю замку.

Ще одна особливістьциліндра личинки для замка kale- можливість визначення кожного індивідуального пристрою до певного виду:

 • одностороннього;
 • двосторонньому;
 • одностороннього і двостороннього з ручкою.

важливо! Як показує практика, двосторонні конструкції майже неможливо відімкнути в разі, коли в механізм замикання із зворотного боку вкладений ключ.

Переваги використання циліндрових пристроїв калі

Купити циліндри kaleдоцільно через низку переваг використання, серед яких крім доступною вартості:

 • висока тривалість використання;
 • універсальність застосування;
 • надійність конструкції;
 • гарне протистояння висвердлюванню;
 • несхильність згортання і здатність витримувати високі ударні навантаження.

Усередині циліндрів цієї компанії розташовані стопорні штифти, підпружинені пластини і кульки, що підвищує рівень секретності конструкції, також ці елементи перешкоджають висвердлюванню. Відкриття проводиться плоским ключем до двосторонніх вирізами і точковими вм'ятинами. виконуютьсяциліндри замку kaleв трьох колірних рішеннях - хром, нікель і латунь.

Для кожної моделі при виготовленні задіюється технологія блокування циліндрового механізму OBS, що представляє собою пін грибовидной форми. Така конструкція дозволяє при спробі злому заблокувати обертання ротора механізму.

Серії циліндрових механізмів

Фото циліндра Kale

деможна, можливокупити циліндр kale, Не турбуючись про його оригінальності і високій якості? У нашому інтернет магазині за адресоюhttps://lockmarket.com.ua/zamki/пропонуєтьсякупити циліндр замку kaleрізних серій, у кожній з яких є свої особливості:

 • Kale GN. Циліндр забезпечений англійським ключем, в конструкції присутній дюжина комбинативного пинов, в результаті чого забезпечується 55 000 комбінацій його положення, висвердлюванню перешкоджає 5 штифтів.
 • Kale SM, SN.До конструкції додається перфорований ключ, в циліндрі є дванадцять основних пінів плюс ще шість грибоподібних, в результаті чого рівень можливих комбінацій досягає 91000. висвердлюванням також перешкоджають чотири штифта зі сталі.
 • Kale BM, BN. У цю серію входитьциліндр kale kilit, Що відрізняється наявністю 10 пінів, що дозволяє створити 5000000 комбінацій положення перфорованого ключа. Додаткові стрижні перешкоджають висвердлюванню, а ключ можна розміщувати в свердловині і однієї, і іншої стороною.
 • Kale BNE. Ці механізми відносяться до другого класу безпеки, в них присутня 20 пінів, що створюють 5 000 000 комбінацій. Висвердлюванню протистоїть два штифта із загартованої сталі.

Купити циліндр замку каліозначає убезпечити ваш будинок від несанкціонованого проникнення!

Рассказать друзьям!