Циліндри Mul-T-Lock Classic


Личинки замку MUL-T-LOCK Classic відносяться до базової лінійки циліндрів виробництва MUL-T-LOCK. На основі технології виготовлення MUL-T-LOCK Classic базуються інші моделі циліндрів ізраїльського бренду. MUL-T-LOCK Classic мають клас секретності High Security.

- Країна-виробник: Ізраїль

- Циліндри класу High Security
- Патентування технологія «Подвійний телескопічний пін»
- Запатентований ребристий плуг
- Захист від висвердлювання забезпечують титанові стержні і загартований пін
- Абсолютний захист від злому методом бампінга, відкривання відмичками
- Кількість кодових комбінацій - 3200000
- Посилений ХР-пластиною корпус
- Виготовлення систем «Один ключ» та «Майстер-ключ»
- Персональна кодова картка
- Двосторонній ключ з нарізкою для телескопічних пінів
- Виготовлення ключа тільки за наявністю кодової картки
- Широкий асортимент довжин та симетрій
- Варіанти: односторонній та двосторонній, ключ-ключ та ключ-тумблер, з язичком або шестернею
- Обробка корпусу: нікель сатин, латунь
- Обробка тумблера: нікель сатин, латунь, антична бронза
- Опції:
- Системи 3in1 «Світлофор» та VIP;
- SynerKey ™ - механічний ключ, має вбудований транспондер для побудови системи електронно-механічного контролю доступу. Тип транспондера: безконтактний RFID EM-MARINE 125 кГц (сумісний з контролерами ROSSLARE®), безконтактний RFID MIFARE 13,56 МГц (сумісний зі зчитувачами MIFARE)
- Комплектація - 3 ключі та кодова картка


У MUL-T-LOCK Classic (мультилок класик) застосована технологія «Подвійний телескопічний пін» ( «Double pin»), яка підвищує кількість математичних комбінацій циліндра і дозволяє досягти надзвичайно високої стійкості до злому і маніпуляціям. Двосторонній ключ MUL-T-LOCK Classic (малтілок класик) з інтерактивним елементом і нарізкою для телескопічних пінів забезпечує більш ніж 3 мільйони можливих комбінацій.

 1.Зовнішній пін тіла циліндра
2.Внутрішній пін тіла циліндра

3.Внутрішній пін плуга

4.Зовнішній пін плуга

5.плуг

6.тіло циліндра

Корпус MUL-T-LOCK Classic посилений ХР-пластиною, яка не дає можливості переломити циліндр. Загартований пін і титанові стержні замкового циліндра MUL-T-LOCK Classic забезпечують захист від висвердлювання.
Профіль ключа MUL-T-LOCK Classic захищений патентом. А це означає, що копіювання ключів можливо тільки при наявності кодової картки користувача і тільки в авторизованих сервісних центрах обслуговування продукції MUL-T-LOCK.
На базі MUL-T-LOCK Classic можливе виготовлення систем «Один ключ» та «Майстер-ключ». Також доступними є системи 3in1 «Світлофор» та VIP.
Завдяки своїй зручності, надійності та можливості мастерізаціі, замкові циліндри MUL-T-LOCK Classic широко застосовуються і в приватному, і в корпоративному секторі.
Виробництво MUL-T-LOCK Classic відповідають міжнародному стандарту якості ISO 9001.
В Україні циліндри пройшли добровільну сертифікацію за найвищими показниками вітчизняного стандарту - ДСТУ EN1303: 2004, який розроблений на базі останніх європейських норм.


Рассказать друзьям!