Доводчики дверей Кедр

доводчикиKedr

Китайські доводчики для дверей Kedr з'явилися на українському ринку більше 10 років тому. Сучасні механізми доведення забезпечують плавне закривання, продовжують термін експлуатації дверних стулок, позбавляють від шуму ляскаючих дверей.

Зображення логотипу Кедр

Плюси дверних доводчиківKedr

Дверний доводчик Kedr має очевидні переваги:

 • Тривалий період експлуатації.Проста конструкція зроблена з міцного металу. Всі деталі ретельно підігнані один під одного. Це гарантує тривалу бездоганну роботу механізму.
 • Оптимальне співвідношення «ціна-якість».Китайські доводчики коштують недорого, але при цьому працюють довго і ефективно.
 • Універсальність.Надійні механізми доведення підходять для установки на різні дверні полотна з дерева, металу, пластику, вагою від 45 до 75 кг.
 • Естетичність.Купити дверний доводчик Kedr на двері можна білого, сірого, коричневого кольору. Компактні пристрої виглядають на дверному полотні акуратно і стильно.

Користь від використання дверних доводчиківKedr

Сучасні дверні системи - складні пристрої, оснащені різними механічними і електронними замками. Термін експлуатації дверей залежить від злагодженої роботи всіх дверних механізмів. Це і є головне призначення доводчика.

Фото доводчика Кедр

Основні завдання, які вирішують дверні доводчики для дверей Кедр:

 • Забезпечують плавне закривання дверних стулок.
 • Закривають двері з такою силою, яка необхідна для легкого і правильного замикання механічного або магнітного замка.
 • Захищають двері від механічних ударів під час закривання. Тим самим, продовжують в кілька разів термін служби дверних петель, замків і іншої фурнітури.
 • Чи не дозволяють двері залишатися відкритою, позбавляють від шуму, проникнення тварин, гризунів.

Крім перерахованих плюсів, купити доводчик для дверей Kedr потрібно для захисту приміщення від протягів, збереження тепла.

Види дверних доводчиків Кедр

Механізми доведення бувають різних типів. Вони відрізняються конструкцією і способом установки. На сайті компанії ______ можна купити доводчики Kedr для дверей. Ціна - одна з кращих в Україні.

Залежно від способу монтажу, доводчики бувають декількох типів

 • Верхні накладні механізми доведення.Монтуються на стулку і коробку дверей накладним способом. Такий вигляд пристрою є найпоширенішим. Його основні переваги - простий монтаж і демонтаж, ремонтопридатність, надійність.
 • Плитка на доведення.Невидимі механізми доведення вбудовуються в підлогу. Зазвичай, такі моделі встановлюють на двері магазинів, торгових центрів, комерційних підприємств.
 • Прихована доведення.Компактні пристрої, приховані всередині стулок або петель.

В інтернет-магазині lockmarket.com.ua можна вигідно купити доводчики Kedr. Ціна оптимально відповідає якості.

Як встановити доводчик на дверне полотно

Монтаж механізму дверний доведення - складний процес. Від правильності установки залежить термін експлуатації самого пристрою і дверних полотен.

Зображення доводчика Kedr

Немає таких дверей, на яку було б неможливо встановити доводчик. Механізми доведення застосовують для правих, лівих, зовнішніх внутрішніх дверей з дерева, металу, ДСП, пластику, металу.

Для кожних дверей існують свої нюанси, які необхідно враховувати при установці.

Наприклад, на ліву стулку, що відкривається всередину приміщення з вузькою дверною коробкою, конструкція доведення кріпиться безпосередньо на саме дверне полотно.

На зовнішні двері, механізм доведення встановлюється всередині приміщення, щоб уникнути замерзання масла при низьких температурах.

Перед тим як купити доводчик Kedr на двері, потрібно дізнатися вагу дверних стулок, розмір. Разом з механізмом доведення в комплект входить установча схема. Перед початком монтажних робіт, її потрібно перенести на двері і коробку. Потім, виконуючи приписи інструкції, встановити корпус, важільне пристрій в тому місці, де необхідно.

Корисні поради

 • Щоб доводчик прослужив довго, використовуйте надійні кріпильні елементи. Якщо планується інтенсивне використання дверей, рекомендуємо замінити стандартний кріплення на більш потужні саморізи.
 • Встановлюйте дверний доводчик Kedr строго за схемою, не зрушуючи його ні в ту ні в іншу сторону. Після установки, обов'язково відрегулюйте роботу пристрою.
 • Не забувайте регулярно проводити технічне обслуговування пристрою. Очищайте механізм від пилу, бруду, підтягуйте кріпильні елементи, робите регулювання.
Фото дверного доводчика Kedr

Кріпити доводчик краще за допомогою гвинтів, що проходять крізь дверне полотно, і гайок з кріпильної пластиною. Такий спосіб кріплення додасть конструкції додаткову жорсткість, продовжить термін служби.

Де купити доводчикиKedrдля дверей?

Купити китайські механізми доведення можна в інтернет-магазині компаніїЛокмаркет. Ви придбаєте оригінальний товар з тривалою гарантією 1 рік. Всі пристрої перевіряються перед відправкою покупцю.

Наші ціни - одні з кращих в Україні. Доставляємо замовлення на постові відділення в Києві і у всіх інших українських населених пунктах в мінімальні терміни.

Продовжіть термін служби своїх дверей - встановіть на них недорогі дверні доводчикиKedr!

Рассказать друзьям!