Петлі для ПВХ дверей-вікон

Петлі для пластикових дверей

Петлі пластикові - важливий елемент дверної системи. Вони відповідають за експлуатацію дверей. На одну дверну стулку встановлюють дві, три або більше дверних петель. Кількість залежить від особливостей дверний системи, її розміру і ваги.

Дверні пластикові петлі монтують на праву і ліву стулки. Купити петлі для пластикових дверей високої якості в Україні можна на сайті компанії Локмаркет.

Фото петель для пластикових вікон

Будова петель для дверей ПВХ

Петля для дверних стулок із пластику є збірної конструкцією, складається з декількох частин:

  • Створочний елемент з вкладкою з металу. Важлива конструктивна деталь. Кріпиться на дверну стулку.
  • Рамна деталь зі штифтами. Кріпиться до рами.
  • Втулка дистанційна. Поєднує раму і дверну (віконну) стулку. Виготовляється з надійного матеріалу.
  • Керамічна плитка.

Стандартну двері ПВХ підвішують на три накладні пластикові петлі. Дві встановлюють зверху, одну знизу дверного полотна.

Навіси для дверних стулок ПВХ бувають різних видів: універсальні, накладні, кутові, приховані і т.п.

Виробники випускають дверні пластикові навіси різних кольорів і розмірів. Їх роблять із пластику, стали, тефлону, бронзового, алюмінієвого сплавів і інших матеріалів.

Зображення петель для вікон

Які купити петлі для дверей ПВХ?

Щоб правильно вибрати і купити пластикові петлі, потрібно враховувати важливі параметри дверний системи, а саме:

  • Максимальне навантаження, яке може витримати пластикова петля. Зазвичай, це значення вказується в технічному паспорті виробу. Зазвичай, на дверні полотна ПВХ, виготовлені з вузького профілю, монтують навіси, здатні витримати навантаження до 80 кілограм. Двері з широким профілем підвішують на навіси, що може витримати вагу двері до 160 кілограм.
  • В який бік відчиняються двері.Петлі для пластикових дверей і вікон бувають двох типів: праві, ліві. Щоб дізнатися, які навіси потрібні для конкретної двері, необхідно встати до неї обличчям і відкрити її на себе. Якщо зручніше відкрити двері правою рукою, то будуть потрібні справа наліво петлі. Якщо лівою рукою - лівосторонні навіси.
  • Ширина дверного або віконного профілю.Якщо двері пластикова виготовлена з вузького профілю, то на неї слід встановлювати ручки до 9 сантиметрів. На двері ПВХ з широкого профілю - до 11 сантиметрів.
  • Регулювання підвісу дверних стулок.Рекомендуємо купити пластикові петлі регульованого типу. З їх допомогою можна відрегулювати параметри навішування дверної стулки. Наприклад, щільність прилягання, горизонтальне, вертикальне положення. За допомогою регульованих дверних петель можна уникнути перекосів дверей, уникнути скрипів і інших дефектів.
  • Місце розташування дверної петлі.Пластикові накладні петлі діляться по місцю монтажу на верхні і нижні. У петель, встановлюваних зверху, вісь закріплена, не розбирається. Зазвичай, зверху встановлюють петлі з регулюванням, а знизу - будь-які.

Розбірні навіси без регулювання-прості конструкції, які нічим не відрізняються від звичайних дверних петель. Коштують недорого.

Незважаючи на те, що пластикові навіси є взаємозамінними, їх все-таки ділять на петлі для балконних та вуличних дверей.

Їх відмінність полягає в тому, що петлі для вхідних дверних полотен оснащуються додатковим гвинтом, який не дозволяє несанкціоновано зняти стулку.

Навіси для балконів розраховані на велике навантаження, так як двері зі склопакетом важить набагато більше, звичайної моделі.

Скільки коштують і де купити пластикові петлі?

Ціна пластикових петель залежить від того, на яку вагу вони розраховані. Чим могутніше петлі, тим вони дорожче. Також на вартість впливає колір вироби. Найдешевші - петлі пластикові білого кольору.

купитиякісні пластикові петлі можна на сайті інтернет-магазинуLockmarket.com.uaза вигідною ціною в Україні. Доставляємо замовлення в усі українські регіони.

Рассказать друзьям!