очки панорамні

панорамні очі

панорамне вічко- різновид компактного пристрою, вбудованого в двері і забезпечує зовнішній огляд. На відміну від стандартної конструкції, що дозволяє оглянути сходову клітку або територію перед житлом не більше, ніж на 180 градусів, двернийпанорамне вічко дає кутогляду як мінімум 200 градусів, не залишаючи «сліпих» плям. Тобто, якщокупититакийпанорамне вічко, Можна гарантовано помітити людину, що сховався збоку від дверного отвору. При цьому отримана картинка не спотворюється, залишається досить чіткою, чому не завжди можуть похвалитися звичайні очі. Особливо зручна така конструкція для тих, у кого поганий зір, при цьому немає необхідності притискатися оком до лінзи впритул.

Схема панорманого вічка

Як влаштований панорамне вічко

механізмпанорамного вічкаскладається з двохсклянихабо пластиковихлінз- об'єктив з окуляром - розміщення в торцях корпусу. Між ними розташоване від 2 до 15 лінз. Їх завдання - збільшувати або зменшувати отримується зображення в залежності від довжини оболонки-корпусу. Окуляр розташовується з боку спостерігача, тобто всередині приміщення, тоді як об'єктив показує обстановку зовні. закріпленняпанорамного вічказ оглядом в 200градусіввиробляють за допомогою зовнішньої річки і спеціальних гайок.

Якщо вибирати більш якісну конструкцію, кращекупити дверне вічко панорамний зі скляною оптикою. Звісно,цінатакогопанорамного вічкавельми висока, проте і тривалість їх служби помітно вище.

важливо. До корпусу може бути додана заслінка, в деякі механізми додаються дзеркала, монітори, здатності до відео- і аудіозаписів.

Зображення панорманого вічка

Якщо мова йде про електронні моделях,дверне вічко панорамнийз оглядом в200 градусів, купитиякий можна в інтернет-магазині компаніїlockmarket.com.ua, Забезпечується рядом додаткових елементів - камерами, моніторами, датчиками і проводами.

На які характеристики фіксувати увагу при покупці

Перш ніжкупити дверне вічко панорамний оглядом 200і більше градусів, необхідно врахувати ряд особливостей і продумати, які функції найбільш бажані для пристрою. І саме оглядовий кут панорамного вічка в двері є основним критерієм вибору, оскільки мінімальні показники дають переваги особам, які прагнуть не санкціонована проникнуть в приміщення. відповідно рекомендуєтьсякупити панорамне вічкоз кутом огляду, що перевищує 180 градусів.

Остаточний вибір визначає товщини двері. Сам корпус панорамної конструкції, вибрати і замовити яку можна вкаталозікомпанії по довжині може бути:

  • стандартним, досягаючи 5,5 см;
  • подовженим з довжиною корпусу до 10см;
  • довгим, перевищуючи по довжині 10см.

Фото панорамного вічка

важливо. Довжина корпусу може бути відрегульована за допомогою різьблення, при цьому стандартні параметри підходять для більшої частини різних моделей дверей.

Маючи наміркупити дверне вічко панорамнийслід ретельно оглядати моделі, довжина корпусу яких перевищує 10см, оскільки несумлінні виробники, розширюючи одну зі сторін кільцем, ущільненням і гайкою, не вважають за потрібне збільшувати кількість дзеркал усередині, в результаті чого кут огляду знижується, а отримується картинка втрачає свою чіткість.

Має значення і матеріал корпусу - ми пропонуємокупити панорамне вічко у дверіз металу або пластмаси. Перший має більшу зносостійкість і довговічність. Що стосуєтьсяціни, купити панорамне вічко для вхідних дверейдешевше із пластику, однак цей матеріал відрізняється крихкістю і боїться несприятливих зовнішніх умов.Ціну панорамного вічкаможна дізнатись за адресоюhttps://lockmarket.com.ua/zamki/.

Рассказать друзьям!