Напрямні для ящиків

Напрямні для ящиків

Складно уявити собі теперішню меблі без висувних ящиків, будь то кухонну шафу або гардероб для одягу. Але щоб користуватися ними з зручністю та комфортом, необхідно застосуванняполозів для ящиків- саме вони забезпечують плавність висунення. Крім того, якіснімеблеві полози для ящиківгарантують збереження функціональності та естетичності меблів, заодно продовжуючи період її експлуатації. Наша компаніяlockmarket.com.uaпропонує широкий асортиментполозів для ящиків, купитиякі можна в інтернет-магазині за адресоюhttps://lockmarket.com.ua/zamki/.

Фото шафи з направляюча

Які є типи напрямних

Купити полози для висувних ящиківможна за невисокою ціною, враховуючи простоту подібних механізмів, але їх популярність забезпечує не тільки вартість, але і широкий асортимент. У нашому каталозі бажаючі можутькупити направляючі для висувних ящиківдвох типів:

  • роликові. Це сукупність пари компонентів - напрямні та ролики до них.Полози для висувних ящиківвстановлюють на боці шафи зсередини, ролики же розміщуються зовні ящика на його боці. Перевага такого способу кріплення в його простоті, до того жцінароликовихнапрямних для ящиківбільш ніж доступна. Разом з тим необхідно враховувати, як саме буде використано таке вмістилище. Проблема полягає в обмеженості ваги, який можуть витримати елементи - динамічне навантаження нанапрямні для ящиківне повинна перевищувати 25 кг. У разі перевантаження ролики починають виходити з ладу, що супроводжується шумом, а потім відбувається поломка.
  • кулькові. Ці полози мають іншу назву -телескопічні напрямні для висувних ящиків, При установці одну їх частину встановлюють на ящик, другу на шафу, причому кріпити їх можна як збоку, так і знизу або зверху в залежності від вимог дизайну. якщокупити телескопічні напрямні для ящиків, Можна забезпечити їх завантаження до 45кг. Тиша руху забезпечується знаходяться всередині сталевими кульками, крім того, конструкція допускає установку доводчиків або демпферів. В цьому випадку висування буде повністю безшумним.
Фото направляючої шафки

важливо. визначаючись зціною полозів для висувних ящиківвраховуйте, що конструкція може бути частково або повністю висувна. У першому випадку відкриття зверху можливо лише на три четвертих, тоді як повне висування гарантує доступ до вмісту аж до задньої стіни.

Кулькові напрямні та їх переваги

Телескопічні направляючі для ящиківкористуються меншою популярністю в порівнянні з роликового системою, проте, у неї є ряд переваг. У нашому магазині можна придбати як окремі елементи, так ікомплект напрямних для ящика. Вибір може визначатися певними умовами, серед яких передбачений бюджет, умови експлуатації, вимоги щодо надійності і загального вигляду. Не варто забувати і про те, якірозміри напрямних для висувних ящиків.

Зображення направляючої для шафки

Не важливо, хто виготовивмеблеві напрямні для ящиків,такі системи здатні витримати високе навантаження, у певних модифікацій вона складає близько 50кг на ящик. Є й інші особливості, серед яких:

  • Стабільно плавне пересування під час експлуатації.
  • Можна, можливокупити направляючі для ящиківприхованого монтажу, які після установки помітити практично неможливо - так вдається поліпшити естетичні властивості меблів.
  • При заповненні ящика навантаження розподіляється родінаково по глибині.
  • При складанні вдається звести до мінімуму зазори, що неминуче виникають між боковинами ящиків і стійками корпусу.
  • телескопічнінапрямні для висувних ящиківдемонструють підвищену зносостійкість, причому для модифікацій класу Преміум робочий цикл може перевищити 100 000.

В роботі кулькових напрямних використовується принцип підшипника, завдяки чому досягається і міцність конструкції.Розміри кулькових направляючих для ящиківрізняться може досягати 17-27-35-45мм. У багатьохнапрямних дляплаттяних абокухонних ящиківє функція само-очищення, що дозволяє уникнути спеціального догляду.

телескопічнінаправляючі під ящикидемонструють часткове або повне висування, останніми рекомендується обладнати нижні ділянки корпусних меблів, вбудовані елементи, ящики з невеликою глибиною боків. Ми пропонуємо різніполози для ящиківвисокої якості за доступноюціною.

Рассказать друзьям!