Навісні замки Apecs

Надійність навісних замків Апекс

Навісні замикають конструкції використовуються досить широко - для закривання гаражів, підсобних приміщень і сараїв, дач, хвірток, різних виробничих площ. Зручність таких запорів засноване на відсутності необхідності порушення цілісності дверного полотна, досить прикріпити до поверхні петлі для дужки.Замки навісні фірми apecsвідрізняються ще більшою функціональністю, оскільки завдяки різноманітності розмірів їх застосовують в якості захисту від несанкціонованого розкриття кейсів, шафок і інших вмістилищ для зберігання особистих речей, транспортних засобів.

Фото навісного замка Апекс

особливості пристроїв

Широке застосування і затребуваністьвисячих замків apecsбагато в чому пояснюються простотою їх конструкції і забезпечується захистом від пошкоджень механічного характеру. Вкаталозіінтернет-магазину компанії lockmarket.com.ua можна знайти легкі в управлінні моделі.Цінапропонованихнавісних замків apecsцілком доступна широкому колу споживачів. Пристрій складається з:

 • корпусу;
 • дужки;
 • механізму її запору.

При цьому унавісного замка апексможе бути передбачена різна ступінь захисту і її спосіб:

 • Захист дужки. Є моделі, де дужка не виступає за межі корпусу, вона виконана в формі замикаючої поперечини. Така будова забезпечує кращий захист від перепилювання або злому.
 • Глухі запори.
 • Пристрої, оснащені тросами і загартованої дужкою.
 • Конструкції, обладнані кодовими елементами. Зазвичай такі моделі використовують при необхідності збереження приватності, їх навішують на шафи або ящики в спортзалах, оздоровчих комплексах.
 • Сталеві запори з підвищеним зусиллям при перевірці на розрив.
Зображення замку навісного Apecs


Враховуючи той факт щозамок навісний apecsпереважно використовується в вуличних умовах, багато моделей забезпечено різноманітними елементами захисту, що попереджають негативний вплив навколишнього середовища. Основні елементи можуть покриватися антикорозійним покриттям порошкового типу.

важливо. Від проникнення води захистом для запорів служать водозахисні кільця, які виготовляють з гуми, стійкої до вологому середовищі.

Матеріал виготовлення та способи навішування

Перед тим яккупити навісний замок апекснеобхідно визначитися з матеріалом вироби. Його корпус може виготовлятися з різних металів, хоча саму дужку зазвичай виробляють зі сталі, оскільки вона стійка до розпилу і злому. Залежно від матеріалу навісні запірні пристрої апекс ділять на три групи:

 • Чавунний корпус. Такі вироби стійко пручаються корозії і практично не схильні до деформації. Оскільки чавунні запори виробляються литним способом, форма їх може бути досить різноманітною. Ще одним плюсом є низька вартість таких виробів.
 • Пристрої з латуні. Такі навісні конструкції виглядають вельми привабливо як з точки зору матеріалу, так і дизайну, вони досить стійкі до факторів, що провокує розвиток корозії. Але при цьому вартість цього матеріалу досить висока.
 • Нержавіюча сталь. Незважаючи на те, що ціна цих замків перевищує вартість чавунних конструкцій, цей метал користується найбільшим попитом, враховуючи його безсумнівну міцність.
Фото навісного замка Apecs


Ще одна властивість, на яку звертають увагу при виборі пристрою - тип його навішування.Замок навісний апекс, зціноюякого можна ознайомитися за адресоюhttps://lockmarket.com.ua/zamki/може бути:

 • Відкритим, забезпеченим дужкою напівкруглої форми.
 • Всепогодним, його відрізняє здатність до запобігання потрапляння води в корпус конструкції завдяки гумовому ущільнення.
 • Закритого типу, його відрізняє наявність металевого «пальця», що виготовляється зі сталі високої міцності.

важливо. У деяких моделей спостерігається фіксація дужки не в одній, а в двох точках, що підвищує здатність замку чинити опір силовому впливу і збільшує час його розтину.

Рассказать друзьям!