Замки навісні Aspect

Замки Aspect навісного типу

Сучасна промисловість надає користувачеві широкий вибір захисних систем з високою ефективністю, оснащених електронними елементами та іншими удосконаленнями. Але при цьому звичайні навісні замки залишаються в тренді на постійній основі. Причин тому кілька - це і простота використання, і універсальність, і доступна вартість. Різноманітні розміри, форми корпусів і дужок дозволяють використовувати такі конструкції де завгодно, з їх допомогою здійснюють охорону гаражів, складських і підсобних приміщень, ящиків для особистих речей, засобів пересування.

Фото навісного замка Аспект

Де використовують навісні замки і що визначає їх надійність

Конструкції навісного типу відмінно підходять для навішування на стулки воріт і хвіртки, що стосується надійності, такі замки можуть забезпечувати різний рівень захисту, який залежить від декількох факторів:

  • використовуваних матеріалів;
  • будови корпусу і дужки;
  • типу замикаючого механізму;
  • класу надійності.

Велике значення має виробник таких конструкцій. В інтернет-магазині компаніїlockmarket.com.uaза адресоюhttps://lockmarket.com.ua/zamki/зібрані найбільш ходові та надійні моделі, серед яких підвищений попит маютьзамки навісні Аспект. Цей український виробник виготовляє якісні пристрої, здатні забезпечити надійний захист вашого майна.

Різновиди пристроїв Aspect

Зображення навісного замка Аспект

Що стосується основної класифікації замків Aspect, в першу чергу враховується їх будова. Як і у інших виробників, можна виділити чотири основні види навісних замикаючих пристроїв:

  • відкриті конструкції;
  • присадкуватий.

· Напівзакриті, вони ж «оснащені замикаючим пальцем»;

· Закриті;

важливо. У кожного виду є певні особливості, розрізняється і рівень захисту об'єктів від несанкціонованих проникнень. Перш ніж приступити до вибору моделей в нашомукаталозі, Необхідно розглянути технічні нюанси, властиві їм.

відкриті конструкції

Навісні замки Aspectцього виду користуються найбільшою популярністю завдяки простоті механізму, низької вартості і дужки, яка універсальна, оскільки може зніматися як з однієї, так і з обох сторін. Такі замки можуть навішуватися куди завгодно, будь то чемодан або ворота - величезний вибір розмірів дозволяє подібну дію. Однак саме зручна дужка є основним мінусом конструкції - її відкритість полегшує злом, та й прямі удари конструкція переносить погано.

Із замикаючим пальцем

Фото замку навісного Aspect

Дужку в цих пристроях Aspect замінює штир з якісного металу, частково прихований під корпусом. При цьому штир впевнено пручається корозії, відповідно механізм відноситься до всепогодним. Така конструкція дозволяє прикрити вушка, що практично повністю попереджає підпил і значно збільшує рівень захищеності об'єктів.

присадкуватий

У таких замків дужку замінює штир з металу круглого перетину. Його відрізняє підвищена міцність, оскільки елемент виробляють із загартованої сталі. Свою назву механізм отримав завдяки потовщення на кінці штиря. З огляду на середні габарити конструкції, такі замки добре сумісні з більшістю вушок. Високий захист від вологи попереджає окислення елементів, відповідно використовувати такі замки Aspect можна в будь-який час року. Нестандартне будова замикаючої частини забезпечує відмінну надійність, оскільки її підпил максимально ускладнений.

закриті пристрої

Зображення замку навісного Aspect

Один з кращих варіантів, що володіє високою надійністю і міцністю завдяки якісним матеріалам, які використовуються при виробництві. Корпус у формі цегли повністю приховує замикає штир і практично на 100% приховує вушка, унеможливлюючи або вкрай скрутним розтин конструкції. Але настільки висока захищеність володіє і мінусом - поєднати конструкцію з вушками досить складно, іноді їх доводиться замовляти окремо, встановлюючи потім на об'єкт, що охороняється.

висновок. В цілому замки Aspect, вироблений з різних металів, що мають різноманітне будова і клас надійності, що знаходяться в різних цінових категоріях, є прекрасним вибором, що гарантує якісний захист об'єктів.

Рассказать друзьям!