Замки навісні Китай

Китайські навісні замки - відмінне рішення для водіїве за доступною вартості

Навісні замки прості і зручні у використанні, їх конструкція настільки функціональна, що необмежено розширює зону застосування цих запірних пристроїв. Такі характеристики властиві практично всім навісним конструкцій незалежно від країни-виробника. Однак у китайських замків є ще одна перевага, яке робить ці вироби дуже привабливими для споживачів. Йдеться про низьку вартість, якої відрізняються багато виробів цієї країни.

Фото китайського навісного замка

Звичайно, європейські запірні пристрої відрізняються високою якістю, надійністю і безсумнівною міцністю, але в той же час вимагають охорони об'єкти далеко не завжди мають потребу в установці дорогих захисних конструкцій з урахуванням власної малозначність.

важливо. Незважаючи на численні суперечки щодо якості, китайська продукція досить надійна, тим більше, що на території країни розташовано безліч заводів, що випускають світові бренди.

Особливості замків відкритого типу

Здебільшогокитайський навісний замокпредставлений конструкціями відкритого типу. Наша компанія lockmarket.com.ua в інтернет-магазині за адресоюhttps://lockmarket.com.ua/пропонує величезну кількість цих виробів відмінної якості і різноманітного дизайну.

Незважаючи на ціну, яка набагато нижче, ніж у виробів інших країн, замки з КНР володіють усіма необхідними властивостями, що дозволяють забезпечити надійний захист:

 • Стійкість до впливу вологи.
 • Хороша опірність корозії.
 • Достатня механічна міцність.
 • Висока надійність.

Будова типового запірного пристрою відкритого типу досить просто - дужка має напівкруглу форму і може бути різного діаметру і довжини. Її фіксує корпус, в якому приховано і механізм секретності.

Схема китайського замку

важливо. Основна перевага запорів відкритого типу - можливість монтажу практично в будь-якому місці, що охороняється і різноманіття габаритів.

матеріали виготовлення

Виготовлятися китайські замки можуть з різних матеріалів - чавуну, сталі або латуні. У кожного металу є свої особливості, які впливають на характеристики замку і його застосування:

 • Чавунні конструкції добре чинять опір деформацій, не схильні до іржавіння, відрізняються низькою вартістю. При цьому нестійкі до низької температури, при якій метал знаходить підвищену крихкість.
 • Латунні замки добре пручаються корозії і мають привабливий вигляд. При цьому ціна таких виробів дуже висока.
 • Сталеві запірні пристрої зустрічаються найчастіше - незважаючи на те, що коштують вони більше чавунних моделей, стійкість до злому у них вище.

Вибір вироби з того чи іншого металу повинен грунтуватися на типі об'єкту, що охороняється. Так, замки з м'яких металів - ті ж алюмінієві конструкції - варто використовувати в закритих приміщеннях. Якщо ж це вуличний об'єкт, замок повинен добре чинити опір вологості, такі пристрої виготовляють з прогумованими частинами, що перешкоджають проникненню всередину бруду і води.

Зображення замку китайського


Для надійної охорони важливих об'єктів перевагу краще віддати моделям, матеріалом виготовлення яких є твердий метал.

Вибір за призначенням

Перш ніж вибрати замок в нашомукаталозіі придбати його, необхідно визначитися з місцем призначення, адже амбарний замок на поштовій скриньці так само нераціональний, як і запор від саквояжа на дверях складу. По групах виділяють:

 • Сувенірні замки - сприймати їх як захист не варто, це, скоріше, прикраса. Замки для підсобних приміщень і приміщень, що охороняються умовно, виготовляються з алюмінієвого сплаву, забезпечені дужкою з м'яких сталевих сплавів. Їх використання необхідно для обмеження доступу певних осіб, такі пристрої не здатні чинити опір злому або збивання.
 • Замки для відповідальних зон укладені в чавунні чи сталеві корпусу високої міцності, а дужка, яку досить часто обробляють термічно, пручається спиляли.
 • Замки на приміщення з особливою відповідальністю ставляться до закритого типу, дужка оброблена термічно, корпус має підвищену міцність.
 • Стійкі до вологи китайські замки відрізняються прогумованими елементами і наявністю шторки для захисту від води і бруду.

Рассказать друзьям!