Замки навісні Тандем

Запірні конструкції «Тандем» навісного типу

Одними з українських виробників запірних конструкцій і фурнітури для дверей, які зарекомендували себе з кращого боку, є компанія «Тандем». Її фахівці розробили ряд моделей різних типів - замки врізні і накладні, защіпки, навісні конструкції. В інтернет-магазині компаніїlockmarket.com.uaможна придбати продукцію «Тандем» по обгрунтованою ціною. Досить широкий асортимент продовжує регулярно поповнюватися, а вже наявні вироби удосконалюються, при цьому вартість відповідає високій якості товарів. На особливу увагу заслуговуєнавісний замок «Тандем», Що відрізняється високою надійністю і міцністю дужки і корпусу, чия товста оболонка перешкоджає і злому, і перепилювання.

Фото навісного замка Тандем

У чому полягають особливості пристрою

Навісний замок компанії «Тандем» за способом навішування на стулку може ставитися до типу «краб», «човник». Відмінність від традиційних навісних конструкцій полягає в дужки:

  • У стандартного навісного замка дужка є зігнутою петлю.
  • У «краба» в якості дужки використовується прямий стрижень. При цьому він знаходиться не на виду, а ховається всередині корпусу.

важливоСистема замикання розміщена всередині корпусу цілком, що і забезпечує підвищену безпеку і захист. Оболонка пристрою лита, матеріалом дужки є легована сталь. У комплектацію входить три ключа, що стосується таємності, вона становить 12 тисяч комбінацій.

Втім, навіть звичайна конструкція замків «Тандем» забезпечує всю необхідну захист об'єктів, будь то гараж або складське приміщення.

переваги конструкції

При переході за адресою вкаталозінашого магазину існує можливість вибрати і придбати навісні замки «Тандем», що відрізняються від інших навісних конструкцій низку переваг:

  • Підвищена міцність механізму.
  • Конструкція пристрою в повній мірі перешкоджає доступу до дужки, товщина оболонки не дозволяє перепиляти її або застосувати ломик.
Зображення навісного замка Тандем

· Відсутність більшості конструкцій для різноманітних негативних чинників - погані погодні умови, проникнення пилу, вологи і дрібного сміття.

· При виробництві запорів використовують матеріали з найбільш високою міцністю - легированную сталь і чавун.

важливо. Завдяки перерахованим факторам збільшується зносостійкість замку, за їх рахунок «краб» незамінний при забезпеченні захисту об'єктів на відкритій місцевості і відсутності охорони.

При цьому користувач повинен підходити до вибору з певною обережністю, з огляду на брак здебільшого конструкцій «краб» і «човник» - неминучі вимоги щодо місця кріплення. Вушка, які призначені для введення в них фіксує стрижня повинні розташовуватися так, щоб виключити перешкоди установки замку.

Рассказать друзьям!