віконна фурнітура

Що важливо знати при виборі фурнітури для пластикових вікон

Фурнітура для пластикових вікон- сукупність механізмів, основне завдання яких полягає в забезпеченні надійного і міцного примикання стулки до рами цілком по периметру. Ще одна функція, за яку відповідає саме ця система - поворот або переміщення стулки в задане положення. Всі деталі кожного комплекту для вікна взаємопов'язані і не можуть діяти вроздріб, оскільки від них залежить безліч моментів - щільність притискання стулки, плавність її роботи, що забезпечується безпека, відсутність заїдань при відкриванні /закриванні вікна і ризик разбалтиванія і виходу з ладу окремих частин.

Фото віконної фурнітури

Особливості фурнітури і її елементи

компаніяlockmarket.com.uaпропонуєкупити фурнітуру для пластикових віконгарантовано високої якості, що має велике значення для довговічності конструкції, враховуючи високі навантаження, що виникають при її використанні. Завдяки фурнітурі забезпечується герметичність вікон - чим компактніше придавлена заслінка до рамки, тим вище:

  • теплоізоляція;
  • шумоізоляція;
  • захист від протягу.

Ще один фактор, який вимагає уважного розгляду при виборівіконної фурнітури для пластикових вікон- матеріал виготовлення і сприйнятливість до пристойному вазі. Маса однієї лише стулки здатна досягати близько 75кг. Метал в складі фурнітури повинен бути міцним і покритий антикорозійним складом. Важлива також форма елементів, їх колір і відповідність чинному дизайну. Віконна конструкція включає в себе безліч елементів, до переліку яких входять:

  • механізми, що відповідають за відкривання стулок і їх повертання;
  • ножиці, які є обмежувачем відкривання стулки і інші деталі.

· Блокіратор відкривання - попередженні одночасного спрацьовування функцій відкривання стулки і її відкидання;

· Блокатори від дітей;

· Блокатори, що попереджають злом механізмів;

· Віконні ручки;

· Мікро-люфт, що попереджає провисання стулок;

· Механізм, що забезпечує проведення мікро-провітрювання;

Види віконної фурнітури

Зображення віконної фурнітури

Тепер про те,якабуваєфурнітура для пластикових вікон.Її види визначаються відповідно до способом відкривання створу і бувають:

  • Середньопідвісні поворотний - в цій конструкції присутній горизонтальний підвіс. Його призначення - виключити можливість провисання і дати можливість стулок повертатися на 1800.
  • Поворотні конструкції, обладнані вертикальним підвісом - така фурнітура застосовується найчастіше, з огляду на простоту роботи і управління при найбільш доступною вартості, запропонованоїмагазином фурнітури для пластикових вікону каталозі.
  • Механізми поворотно-відкидного типу. Їх особливістю є можливість регулювання ступеня відкриття створу за допомогою ручки, передбачається повне розорювання або режим провітрювання.
  • Замикають конструкції для фрамуг.

важливо. Вибір здійснюється відповідно до бажань споживача, при цьому до фурнітури є певні вимоги, виконання яких гарантує її якість.

Вимоги до фурнітури

Фото фурнітури для вікон

Вибираючи фурнітуру, необхідно пам'ятати про її додатковому - і досить значному - вазі. При розгляді однокамерних і двокамерних склопакетів орієнтуються на кліматичні умови, з огляду на при цьому, що вага перших менш маси друге як мінімум в 1,5 рази. Відповідно для подвійних склопакетів кращий варіантфурнітури для пластикових вікон, Який можнакупити в роздріб- хромовані елементи зі сталі з підвищеною міцністю.

Щоб уникнути перекосів і гранично однаково розділити навантаження, в комплекті повинні бути присутніми додаткові петлі, призначені для балконних стулок і мікро-люфт. Бажано відмовитися від установки емальованих ручок на користь моделей, оснащених пластиковими накладками. Вони прості в заміні, а широкий асортиментфурнітури для пластикових вікон, Пропонований споживачу і оптом, і вроздрібгарантує можливість вибору відповідно до інтер'єру. Силові елементи повинні бути виконані з металу, звернути увагу необхідно і на наявність гарантії. Наш інтернет-магазин за адресоюhttps://lockmarket.com.ua/zamki/- просте рішення дилеми -де купити фурнітуру для пластикових вікон.

Рассказать друзьям!