Віконні ручки, звірятко

віконні ручки

Ручки - один з обов'язкових елементів віконної системи. У сучасних вікнах ручки не тільки відкривають і закривають стулки, але і приводять в рух всю складну систему зацепов. Вони, в свою чергу, дозволяють стулці приймати різні положення, забезпечують необхідний режим провітрювання. З їх допомогою можна відчинити вікна, нахилити раму на певний кут, нещільно прикрити для щілинної вентиляції, щільно закрити вікно.

Фото ручок для вікон

Стулки вікна змінюють своє положення в день по кілька разів. На віконну ручку припадає велике навантаження. Тому, при виборі віконної ручки важливо дивитися на те, щоб модель була виготовлена з якісного матеріалу.

Стандартна ручка для вікна складається з завёртного пристрою під кріпильні елементи, декоративної накладки і рукоятки. Оснащена металевим штифтом, 3-4,5 сантиметрів довжини з перетином квадратної форми зі стороною 0,7 см.

Віконні ручки бувають різних видів, різняться конфігурацією, матеріалом, типом кріплення. Купити якісні, сертифіковані моделі різних видів за вигідною ціною можна в інтернет-магазині Локмаркет.

форма

Виробники випускають ручки різної форми. Завдяки цьому можна підібрати модель до дизайну дверей і загального інтер'єру приміщення.

  • Плоскі, прямі рукоятки. Класична модель встановлюється на стулках, що відкриваються всередину кімнати.
  • Ручки зігнутої форми. Застосовують на вікнах, які відкриваються зсередини і зовні.
  • Двосторонні моделі встановлюють на двері балконів, лоджій, французькі вікна. З їх допомогою можна відкривати, закривати двері з боку будинку і вулиці.
Фото вікна з захистом від дітей

матеріал

Ручки віконні виготовляють з різних матеріалів:

  • Дерев'яна віконна ручка. Такі моделі найчастіше встановлюють на вікна з деревини. Виглядають красиво, можуть поєднуватися з металом або іншими матеріалами.
  • Пластикові рукоятки. Мають естетичний зовнішній вигляд, коштують недорого.
  • Алюмінієва фурнітура. Варто дорожче пластикових моделей. Зовнішня поверхня алюмінієвих ручок покрита спеціальним покриттям. У деяких виробників воно володіє антибактеріальними властивостями.
  • Латунні віконні ручки - надійні, зносостійкі моделі. Використовують з боку вулиці. Коштують дорожче, ніж алюмінієві і пластикові вироби, але служать набагато довше.

Колір може бути будь-яким. Великим попитом користуються білі віконні ручки

Для вікон з ламінованого профілю, склопакетів можна підібрати модель в тон. Фурнітура з латуні буває різних кольорів: бронзи, золота, срібла, із вставками зі скла, кераміки.

Тип кріплення

За типом кріплення рукоятки для вікон бувають незнімними і знімними.

  • Знімні віконні ручки можна легко дістати з пристрою, встановленого на рамі. Їх знімають, щоб захистити вікно від проникнення зловмисників. Зазвичай застосовують в будівлях громадського користування.
  • Незнімні рукоятки - популярні моделі. Фурнітура фіксується на віконній стулці, не знімається.

Серед незнімних моделей є ручки, якими також можна заблокувати відкриття вікна. Їх встановлюють на вікна дитячих кімнат, щоб захистити дитину від нещасного випадку. Це ручка віконна з замком або кнопкою. Всередину такої фурнітури вбудовано запірний пристрій, який блокує поворотний механізм і не дає вікна відкритися.

Купити віконну ручку з замком можна на нашому сайті. Вони коштують дорожче, але є більш надійними, функціональними. Нехитра конструкція дозволяє убезпечити дітей від нещасних випадків. Малюк просто не зможе відкрити замок і відчинити стулку.

Купити віконні ручкив Україні можна на сайті інтернет-магазинуLockmarket.com.ua. Всі моделі, представлені в каталозі, мають сертифікати якості, перебувають на гарантії. Доставляємо замовлення в усі українські регіони точно в строк.

Рассказать друзьям!