Акваріумний силіконовий герметик Akfix 100AQ

Купити Акваріумний силіконовий герметик Akfix 100AQ

Однокомпонентний силіконовий герметик, призначений для виготовлення і ремонту акваріумів.

герметик Akfix 100AQ Аквариум
У наявності
150 грн.
- +
Опис

AKFIX 100AQ- спеціальний модифікований продукт, який відповідає всім вимогам для виготовлення і ремонту акваріумів. Це готовий до застосування однокомпонентний силіконовий герметик ацетоксільного затвердіння. Під впливом вологості повітря перетворюється в нетоксичний ущільнювач, що забезпечує чудову склеювання скла і багато інших не пористих матеріалів. Обсяг балона 310 мл. У ящику 24 балона.

Властивості силіконового герметика
Оптимальна адгезія до скляних і металевих поверхонь. Стійкість до кислот і лугів, морській воді і відкладенню солей. Відмінна стійкість до зміни кліматичних умов. Швидке затвердіння. Зберігає еластичність як при низькій, так і при високій температурі. Не токсичний для риб. Не тріскається, не втрачає колір, не дає усадку з плином часу. Стійкий до ультрафіолетових променів.

Застосування силіконового герметика
Герметизація і склеювання конструкцій рамних і безрамних акваріумів з морською і прісною водою. Виготовлення тераріумів. Устаткування вітрин. Збірка герметичних виробів зі скла. Герметизація систем вентиляції та кондиціонування. Універсальний ізоляційний матеріал для будівництва.

Використання силіконового герметика
Рекомендується застосовувати при температурі від + 5 ° C до 40 ° C. Поверхні повинні бути сухими і чистими, без пилу, іржі або залишків попереднього ущільнювача, фарби, жирів або олії. Перед застосуванням поверхню знежирити, після чого ретельно висушити поверхні. Мінімальна ширина конструкційного шва повинна складати 4 мм. Для швів в межах 6-12 мм рекомендована глибина шва становить 6 мм. У разі ширини з'єднання більше 12 мм, відношення ширини до глибини має становити 2: 1, до максимальної глибини 12 мм. Поверхня, прилеглу до шву, перед нанесенням герметика, слід захистити за допомогою малярської стрічки. Після нанесення, шов слід розгладити пальцем, ганчіркою або гладкою лопаткою, змоченою для зменшення прилипання в мильному розчині. Надлишки НЕ затверділого силікону з рук, інструменту та забруднених поверхонь слід прибрати паперовим рушником або розчинником. Затверділий силікон може бути видалений лише механічним шляхом.

теплостійкість:Від -40 до +180 градусів за Цельсієм.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
основа: Силіконовий Полімер
механізм затвердіння: ацетокси
питома щільність: 1,02 ± 0,01 г /см3 (ISO 1183)
межа твердості: 20-30 (через 28 днів) (ASTM C661)
Макс. межа міцності: 3 Н /мм 2 (ASTM D412)
Час покриття плівкою: 10-25 хв (при 23 ° C, 50% ОВ) (ASTM C679)
Час висихання:3 мм /добу (при 23 ° C, 50% ОВ)
Межа міцності: 0,3 Н /мм2 (при 23 ° C, 50% ОВ) (ISO 8339)
Подовження при розриві:> 400% (ISO 8339)
пружне відновлення: ≥ 70% (ISO 7389)
прогинання: 0 мм (ISO 7390)
термостійкість: Від -50 ° C до +200 ° C
Темп. застосування: + 5 ° C to + 40 ° C

 

Бережіть від вогню і дітей!

Характеристики
Об `єм:310 мл
Страна производитель:Турция
Цвет:прозрачный