Бітумний герметик Akfix 602

Купити Бітумний герметик Akfix 602

Пластичний герметик на основі бітуму, посилений синтетичним волокном, призначений для водостійкою герметизації покрівельних з'єднань, стиків, щілин і тріщин.

У наявності
86 грн.
- +
Опис

Akfix 602- це пластичний герметик на основі бітуму, посилений синтетичним волокном, призначений для водостійкою герметизації покрівельних з'єднань, стиків, щілин і тріщин. Герметизації з'єднань в водостічних трубах (в тому числі цинкових) і покрівельних елементах. Застосовується для ремонту і усунення течі в даху, в трубах для стічних вод. Для проведення термінового ремонту в будь-яких умовах (навіть під час дощу). Приклеювання руберойду, пергаміну, гнучкої бітумної покрівлі. Бітумний герметик можна використовувати в парниках для герметизації, ущільнення і заповнення тріщин на дахах, у фундаментах і цоколях. Герметик AKFIX 602 є тиксотропної масою (не стікає, не капає) і має хорошу адгезію до різних будівельних матеріалів таким, як бітумні поверхні, дерево, ізоляційні плити, метал, пластик, бетон і т.д.

Витримує низькі температури. Не містить азбесту. Влагоустойчив. Можна наносити на вологі поверхні. Після затвердіння утворюється еластична маса. Заповнення швів з максимальною рухливістю до 10%


Властивості бітумного герметика
Відмінна адгезія до бітумних поверхонь, руберойду, бітумної черепиці і інших покрівельних матеріалів, а також до матеріалів водостічних систем, в тому числі оцинкованим. Стійкий до різких перепадів температур. Не містить азбесту. Водовідштовхувальний. Чи не стікає, не капає. Дозволяє проводити роботи по вологих поверхнях.

застосування герметика
Приклеювання, герметизація бітумних покрівельних матеріалів, таких як: руберойд, пергамін, м'яка бітумна черепиця і т.д .; герметизація з'єднань металевих елементів покрівлі, водостічних систем. Ремонт покрівлі, жолобів, водостічних труб, герметизація щілин, тріщин в покрівельних покриттях при будь-яких погодних умовах, навіть під час дощу. Заповнення рухомих швів (макс. Рухливість до 10%).

Використання бітумного герметика
Рекомендується проводити роботи при температурі від +5 ° C до +30 ° C. Поверхні, на які наноситься герметик, повинні бути чистими. Поверхні можуть бути вологими, але не жирними. При необхідності знежирте поверхні.

Бережіть від вогню і дітей!

Характеристики
Об `єм:310 мл
Страна производитель:Турция
Цвет:черный