Нейтральний силіконовий герметик для дзеркал Akfix 900N

Купити Нейтральний силіконовий герметик для дзеркал Akfix 900N

Хімічно-нейтральний силіконовий герметик, службовець для приклеювання дзеркал.

силиконовый герметик для зеркал Akfix 900N
У наявності
88 грн.
- +
Опис

AKFIX 900Nце високоякісний однокомпонентний хімічно-нейтральний клей-герметик, створений на силіконовій основі і службовець для приклеювання дзеркал. Має універсальні показники приклеювання як до пористим, так і непористим поверхонь, зокрема до: бетону, каменю, мармуру, бетону, штукатурці, алюмінію, ПВХ, дереву, керамічній плитці, скла і т.д.

Властивості силіконового герметика
Хімічно нейтральний до амальгамного напилювання дзеркал. Високий ступінь адгезії. Стійкий до пару і перепадів температур від -50 ° С до + 150 ° С. Універсальний в застосуванні. Еластичний. Стійкий до води, спиртів, солей і слабким солям. Має слабко виражені запах.

Застосування силіконового герметика
Рекомендується для приклеювання всіх видів дзеркал до всіх типів підстав, що застосовуються в будівництві: кераміці, металі, гіпсокартону, бетону, цеглі, штукатурці, деревині. Приклеювання інших оздоблювальних матеріалів: декоративних плиток, бордюрів, панелей. Дрібні домашні ремонтні роботи.

Використання силіконового герметика
Використовувати при температурі від + 5 ° C і + 50 ° C. Зріжте наконечник під необхідним кутом. Також обріжте верхівку різьбової частини балона і накрутіть наконечник. Вставте балон в шприц-пістолет. Виріб готовий до роботи. Очистіть, знежирте і висушіть, що склеюються. Нанесіть клей-герметик смугами через кожні 5 см на тильну сторону дзеркала, з'єднайте поверхні, сильно і рівномірно притисніть. У разі монтажу дзеркал площею 0,15кв.м. слід оберегти дзеркало за допомогою підтримуючих елементів, що запобігають сповзання. Чи не герметизують краю дзеркала до тих пір, поки клей-герметик (під дзеркалом) висохне повністю. Пористі поверхні (неокрашенная штукатурка, гіпсокартон, бетон) необхідно попередньо обробити якісної ґрунтовкою. Надлишок незастившего ізоляційного матеріалу може бути видалений розчинником. Застиглий ізоляційний матеріал може бути видалений лише механічно. У разі склеювання нетипових матеріалів рекомендується виконання попереднього тесту.

теплостійкість:Від -50 до +150 градусів за Цельсієм.
Бережіть від вогню і дітей!

Характеристики
Об `єм:310 мл
Страна производитель:Турция
Цвет:прозрачный