Санітарний герметик Akfix 100D

Купити Санітарний герметик Akfix 100D

Санітарний силіконовий герметик для ванних кімнат і душових кабін Akfix 100D

У наявності
85 грн.
- +
Опис

AKFIX 100Dявляє собою високоякісний однокомпонентний санітарний силіконовий герметик, що твердіє під впливом вологості повітря. Містить антисептичні засоби перешкоджають утворенню цвілі, що дозволяє використовувати герметик в приміщеннях з підвищеною вологістю. Застосовується як для внутрішніх так і для зовнішніх робіт.

Властивості силіконового герметика
100% силікон, не містить будь-яких розчинників. Чи не схильний до утворення цвілі і грибків. Практично повна відсутність усадки з плином часу. Чудова адгезія до більшості матеріалів. Витримує вплив миючих і осветляющих засобів і хімікатів. Стійкість до різких перепадів температури. Не тріскається і не втрачає колір. Ацетоксільная система затвердіння.

Застосування силіконового герметика
Скління, з'єднання стиків душових кабін під час виробництва і монтажу. Заповнення швів між плиткою і душовою кабіною при установці. Герметизація стиків при установці сантехнічного обладнання. Гідроізоляція поверхні. Ізоляція навколо кріплень ванн. Герметизація вентиляційних систем і труб.

Використання силіконового герметика
Рекомендується проводити роботи при температурі від +5 ° C до +40 ° C. Поверхні, на які наноситься герметик, повинні бути чистими і сухими. Жирні поверхні повинні бути очищені і знежирені. Зріжте верхівку різьбової частини балона і прикрутіть наконечник. Верхівку наконечника слід зрізати під кутом відповідно до ширини шва. Щільно заповніть шов герметиком. Розрівняйте герметик вологим дерев'яним бруском або шпателем. Поверхня силікону висихає приблизно через 15 хвилин. Не рекомендується фарбувати AKFIX 100D тому, що фарба не тримається на еластичною поверхні силікону. Для швів шириною від 6 до 12 мм рекомендована глибина заповнення 6 мм. Для швів ширше 12 мм, ширина до глибини повинна застосовуватися в пропорції 2: 1. Свіжі плями герметика видаляються уайт-спіритом.

теплостійкість:Від -40 до +180 градусів за Цельсієм.

Бережіть від вогню і дітей!

Характеристики
Об `єм:310 мл
Страна производитель:Турция
Цвет:белый