Хімічний анкер Akfix C900

Купити Хімічний анкер Akfix C900

Хімічний анкер на основі поліестеру Akfix C900. Швидко твердне полімерний склад, який використовується для кріплення всіляких елементів і конструкцій різної ваги до будь-яких будівельних матеріалів. Наноситься за допомогою спеціального пістолета.

Химический анкер Akfix C900
У наявності
234 грн.
- +
Опис

AKFIX C900- швидко твердне двокомпонентний полімерний склад, який використовується для нераспорной анкерування та кріплення різних елементів і конструкцій різної ваги до будь-яких будівельних порожнистим і повнотілою матеріалами. Використовується із спеціальним, що додається статичним міксером.

Властивості хімічного анкера
Відмінні склеюють властивості даного полімерного складу дозволяють кріпити досить важкі конструкції до таких матеріалів як: бетон, легкий бетон, природний камінь, пустотіла і повнотіла цегла, силікатна цегла, пемзовий цегла і т.д. Забезпечує міцну нераспорную анкеровку. Компоненти не вимагають окремого змішування. Швидке затвердіння. Шкала на балоні забезпечує точність дозування. Чи не розтікається, що дозволяє застосовувати на вертикальних поверхнях. Стійкий до будь-яких хімічних впливів, до постійного температурного впливу до + 80 ° C, а також до короткочасного до + 110 ° C.

Застосування хімічного анкера
Кріплення анкерних, арматурних стержнів, шурупів і гаків різних типів. Як ремонтного і сполучного складу для ж /б конструкцій. Кріплення великовагових елементів до твердого каменю і бетону. Кріплення елементів середньої тяжкості до порожнистим цеглин і газоблоків. Установка сходів, огорож, віконних елементів і т.д. Як заповнювач тріщин, що утворюються в результаті свердління.

Використання хімічного анкера
Просвердлите отвір і очистіть його за допомогою повітря або металевого йоржика. Встановіть міксер на балоні. Заповнюйте отвір рівномірно і від підстави, візуально контролюючи заповнення. Акуратно вверніть арматурний стрижень або різьбовий елемент. Дочекайтеся повного затвердіння полімерного складу, перш, ніж навантажувати встановлений елемент.

теплостійкість:Від -40 до +110 градусів за Цельсієм.

Бережіть від вогню і дітей!

Характеристики
Об `єм:345 мл
Страна производитель:Турция