Клей Рідкий Гвоздь Akfix 310

Купити Клей Рідкий Гвоздь Akfix 310

Клей "Рідкі цвяхи" на основі акрилової Підходить для склеювання практично всіх видів будівельних матеріалів. На водній основі, без додавання розчинників. Утворює високу міцність з'єднання.

Жидкий Гвоздь Akfix 310
У наявності
87 грн.
- +
Опис

AKFIX 310- високоякісний, готовий до застосування, пастоподібний клей, створений на водній основі і без вмісту розчинників. Обсяг балона 310 мл. У ящику 24 балона.


Властивості клею "Рідкі цвяхи"
Має високу адгезію і міцністю склеювання. Підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього застосування. Влагоустойчив. Водонепроникний. Легко забарвлюється після застигання. Майже без запаху. Не містить розчинників.

Застосування клею "Рідкі цвяхи"
Приклеювання різних ізоляційних і декоративних плит з пінопласту, стінових панелей, підлогових і стельових плінтусів (в разі стельових плінтусів після застосування клею необхідно закріпити елемент плінтуса малярською стрічкою і дати клею можливість висохнути), рукояток і перемикачів і т.д. Для склеювання дерев'яних будівельних деталей при столярних роботах. Виправлення дефектів в штукатурці. Склеювання дерева, неполіроване каменю, бетону, штукатурки, кераміки, облицювальних плиток, плінтусів, полістиролу і т.д. Ремонт тріщин в пластиці. Для закладення нерівностей в склеюються заготовках.

Використання клею "Рідкі цвяхи"
Поверхні, що склеюються підстав повинні бути сухими, чистими, без пилу, жиру та інших забруднень, які могли б негативно впливати на адгезію. Знежирте поверхні і витріть насухо. Відстань між склеюваних поверхнями не повинно перевищувати 15мм. Якщо відстань більше, його треба зменшити дерев'яними вкладишами. Клей наносите на одну поверхню. Склеюються частини необхідно точно з'єднати і зафіксувати. Чи не чіпати до затвердіння клею. Після цього можна зняти фіксуючі пристосування. Під час затвердіння склеювані частини не повинні піддаватися впливу води (дощу). Після повного затвердіння клей «рідкі цвяхи», при необхідності, можна фарбувати.

теплостійкість:Від -20 до +70 градусів за Цельсієм.Бережіть від вогню і дітей!

Характеристики
Об `єм:310 мл
Страна производитель:Турция
Цвет:белый