Монтажна піна Akfix 805

Купити Монтажна піна Akfix 805

Багатоцільова побутова монтажна поліуретанова піна Akfix 805

У наявності
105 грн.
- +
Опис

AKFIX 805є однокомпонентну поліуретанову монтажну піну, затвердевающую під впливом вологості повітря.

Проста в застосуванні - до кожного балона додається адаптер для розпилення піни.

Застосування монтажної піни

Установка вікон і дверей. Заповнення отворів, щілин і стиків Герметизація місць з'єднання покрівельних конструкцій та ізоляційних матеріалів. Створення звукоизолирующих екранів. Герметизація проходів навколо труб і вентиляційних каналів. Монтаж різних будівельних конструкцій.

Властивості монтажної піни

Монтажна піна чудово прилипає до бетону, штукатурці, деревині, металі та синтетичних матеріалів, за винятком поліетилену і силіконового каучуку. Шов заповнити приблизно на половину, інше монтажна піна заповнить при розширенні. Найкраще монтажна піна розширюється і застигає у вологому середовищі. Рекомендується зволожувати область застосування (якщо температура повітря не негативна).

Використання монтажної піни

Використовується при температурі навколишнього середовища не нижче + 5 ° C. Оптимальна + 20 ° C. Безпосередньо перед застосуванням необхідно ретельно збовтати балон протягом 30 секунд. Поверхні, на які наноситься піна, повинні бути чистими і без пилу. Вміст одного балона дає до 50 літрів готової піни в залежності від умов застосування, температури, вологості повітря, можливості розширення і т.д. Зволоження поверхонь і піни покращує адгезію і пористу структуру затверділої піни. Свіжі плями монтажної піни видаляються очищувачем піни AKFIX 800C.

Не містить гази, що руйнують озоновий шар.

Бережіть монтажну піну від вогню і дітей!

Характеристики
Об `єм:750 мл
Страна производитель:Турция