Монтажна піна Akfix MAXIMUM

Купити Монтажна піна Akfix MAXIMUM

Монтажна поліуретанова піна Akfix MAXIMUM - аерозольна поліуретанова піна з низьким розширенням і максимальним піноутворенням

пена Akfix MAXIMUM
У наявності
132 грн.
- +
Опис

Технічна інформація


AKFIX MAXIMUM- аерозольна поліуретанова піна з низьким розширенням і максимальним піноутворенням, особливо підходить для ізоляції дверних і віконних прорізів. Рівень піноутворення в даному продукті, мінімум на 100% більше, ніж в інших пенах. Застигає швидше і утворює піну, яку легко формувати до потрібної форми.

Низьке розширення: гарантує відсутність механічної деформації дверей і віконних рам.

Застосування монтажної піни

Установка вікон і дверей. Заповнення отворів, щілин і стиків Герметизація місць з'єднання покрівельних конструкцій та ізоляційних матеріалів. Створення звукоизолирующих екранів. Герметизація проходів навколо труб і вентиляційних каналів. Монтаж різних будівельних конструкцій.

Властивості монтажної піни
Максимальна піноутворення. Вміст одного балона дає до 65 літрів готової піни в залежності від умов застосування, температури, вологості повітря, можливості розширення і т.д Низьке розширення: гарантує відсутність механічної деформації дверей і віконних рам. Мінімальні відходи піни. Швидке затвердіння: час схоплювання - 5 хвилин і можливість обрізки протягом 45 хвилин. Гнучкість після застигання: легше обрізати, якщо проміжки переповнені. Багаторазове використання: система клапанів забезпечує відсутність залипання і забезпечує можливість багаторазового використання. Покращені показники склеювання і стабільності: можна виконувати роботи на вертикальних поверхнях. Придатна для застосування в будь-який час року: спеціальна формула дозволяє застосовувати при низьких температурах (до -10 ° C) Заснована на поліуретані, що забезпечує надійне склеювання на різних будівельних матеріалах. Утворює дрібні закриті пори, що ефективно забезпечує тепло і звукоізоляцію.

Використання монтажної піни
Перед застосуванням необхідно витримати балон при кімнатній температурі протягом 12 годин. Добре струсити перед використанням. Вкрутити адаптер на клапан. Тримати "догори дном" і активізувати піну, натиснувши на клапан. Зволоження поверхонь і піни покращує прилипання і скорочує час застигання. Свіжа піна може бути очищена очищувачем піни Akfix 800C. Залишки застиглої піни можуть бути видалені тільки механічно.


Не містить гази, що руйнують озоновий шар

Бережіть монтажну піну від вогню і дітей!

Характеристики
Об `єм:850 мл
Страна производитель:Турция