Очищувач піни Akfix 800C

Купити Очищувач піни Akfix 800C

Високоефективний очищаючий засіб для видалення плям не отверділої піни і очищення пістолета-аплікатора.

Очиститель пены Akfix 800C
У наявності
122 грн.
- +
Опис

AKFIX 800Cвисокоефективний очищаючий засіб для видалення плям неотверділі піни і очищення пістолета-аплікатора.

Застосування змивки для піни
Видалення свіжих плям піни при установці вікон і дверей; заповненні отворів, щілин і стиків; герметизації місць з'єднання покрівельних конструкцій та ізоляційних матеріалів. Промивання пістолетів для піни.

властивості
Розчиняє неотверділі піну. Видалення плям свіжої піни з одягу і інструменту. Очищення клапана і балона при неповному використанні балона. Очищення пістолета-аплікатора. Рідина не шкідлива для озонового шару.

Використання змивки для піни
Видалення плям свіжої піни. Встановіть ковпачок-розпилювач в робоче положення. Обприсніть пляма від піни, дайте йому подіяти і потім витріть поверхню. При необхідності повторіть процедуру. Уникайте розпилення на незабруднені поверхні. Очищення пістолета-аплікатора. Приєднайте до балона пістолет-аплікатор і промийте рідиною натискаючи на курок. Ця операція потрібна, якщо: виникають проблеми з виходом піни з пістолета, при тривалій перерві у використанні пістолета, при заміні балона з піною. Рекомендується регулярно очищати пістолет-аплікатор для підтримки його в робочому стані і збільшення терміну його експлуатації.
Увага: Не ефективний для видалення застиглої піни! Може пошкодити деякі пластмаси, лаковані і пофарбовані поверхні, тканини, тому захищайте не забруднити піною поверхні до початку робіт. Є сильним розчинником.


Не містить гази, що руйнують озоновий шар

Бережіть монтажну піну від вогню і дітей!

Характеристики
Об `єм:500 мл
Страна производитель:Турция