Поліуретанова клейка піна для пінополістиролу Akfix 960

Купити Поліуретанова клейка піна для пінополістиролу Akfix 960

Має хорошу адгезію до всіх будівельних матеріалів. Особливо рекомендується для пристрою систем теплоізоляції. Одного балона вистачає на 6м2 теплоізоляційних плит

пена для пенополистирола Akfix 960
У наявності
177 грн.
- +
Опис

Технічна інформація


AKFIX 960є однокомпонентну поліуретанову клейку піну, для кріплення плит з пінополістиролу і пінопласту при влаштуванні систем зовнішньої теплоізоляції фасадів.

Застосування монтажної піни
Призначена для кріплення плит з формованого пінопласту і екструдованого пінополістиролу на мінеральних основах при влаштуванні систем зовнішньої теплоізоляції фасадів. Має хорошу адгезію до поверхні огороджувальних конструкцій з бетону, цегли, ніздрюватих блоків, штукатурки та інших мінеральних підстав.

Властивості монтажної піни
Значно скорочує терміни виконання робіт по утепленню фасадів. Економічна. Має високу адгезію до пінополістиролу і мінеральних основах. Володіє хорошими теплоізоляційними властивостями. Забезпечує можливість проведення робіт при низькій температурі і підвищеній вологості. Водостійка.

Використання монтажної піни
Роботи слід проводити при температурі навколишнього середовища і підстави від -10 ° C до + 30 ° C. Всі викладені в технічному описі показники якості і рекомендації вірні при температурі навколишнього середовища + 20 ° C і відносній вологості 60%. Основа повинна бути досить міцною, очищеною від різного роду забруднень і речовин, що знижують адгезію (жирів, мастил, бітумних мастик, лакофарбових покриттів і т.п.). При використанні піни в умовах зниженої температури основа не повинна бути покрито льодом або снігом.


Не містить гази, що руйнують озоновий шар

Бережіть монтажну піну від вогню і дітей!


Характеристики
Об `єм:750 мл
Страна производитель:Турция