Професійна монтажна піна Akfix 812P

Купити Професійна монтажна піна Akfix 812P

Професійна монтажна поліуретанова піна Akfix 812P

У наявності
122 грн.
- +
Опис

AKFIX 812Pявляє собою готову до застосування, однокомпонентну професійну поліуретанову піну, яка твердне під впливом вологості повітря. Можливість застосування при низьких температурах до -10 С. Балон оснащений спеціальним вентилем для використання з пістолетом-аплікатором.


Застосування монтажної піни
Установка дверей і віконних рам. Герметизація отворів, щілин і стиків. Герметизація місць з'єднання покрівельних конструкцій та ізоляційних матеріалів. Створення звукоизолирующих екранів. Герметизація проходів навколо труб і систем вентиляції. Монтаж будівельних деталей.

Властивості монтажної піни
Чудова адгезія до більшості будівельних матеріалів
Хороші тепло і звукоізоляційні властивості. Вологостійка. Має дуже хорошу заповнює здатність.
Завдяки точній дозуванні забезпечується економічне використання. Чи не руйнується з плином времені.Требует захисту від попадання прямих сонячних променів методом забарвлення або нанесення штукатурки.

Використання монтажної піни
Використовується при температурі навколишнього середовища не нижче -10 ° C. При використанні балон повинен бути кімнатної температури. Перед початком роботи ретельно збовтайте балон протягом 30 секунд. Видаліть пластиковий ковпачок і щільно зафіксуйте пістолет до балона. При роботі з пістолетом завжди тримайте балон в положенні "дном вгору". Поверхні, на які наноситься піна, повинні бути чистими і без пилу. Поверхні можуть бути вологими, але не покритими льодом або інеєм. Вміст одного балона дає до 50 літрів готової піни в залежності від умов застосування: температури, вологості повітря, простору для розширення і т.д. При заповненні пустот необхідно залишати простір для розширення піни, тому що в процесі затвердіння піна розширюється в 1-1,5 рази. Зволоження поверхонь і піни покращує адгезію і пористу структуру затверділої піни. Від'єднання балона від пістолета до повного вироблення піни не рекомендується. Перед заміною балона новий балон необхідно добре збовтати. Порожній балон відгвинтити від пістолета і негайно замінити новим, так щоб в пістолеті не залишилося повітря. Якщо Ви не хочете замінювати балон, видаліть піну з пістолета, використовуючи очищуючий засіб AKFIX 800C CLEANER. Затверділу піну можна видалити тільки механічним шляхом.

Не містить гази, що руйнують озоновий шар

Бережіть монтажну піну від вогню і дітей!

Характеристики
Об `єм:750 мл
Страна производитель:Турция