Професійна монтажна піна Akfix MEGA 65L

Купити Професійна монтажна піна Akfix MEGA 65L

Професійна поліуретанова монтажна піна Akfix MEGA 65L

У наявності
132 грн.
- +
Опис

AKFIX MEGAвисокоякісна готова до застосування, однокомпонентна професійна поліуретанова монтажна піна, яка твердне під впливом вологості повітря. Впровадження більш сучасних технологій і високоякісних матеріалів дозволило збільшити обсяги піни на виході. Балон оснащений спеціальним вентилем для використання з пістолетом-аплікатором.


Застосування монтажної піни
Установка вікон і дверей. Заповнення отворів, щілин і стиків Герметизація місць з'єднання покрівельних конструкцій та ізоляційних матеріалів. Створення звукоизолирующих екранів. Герметизація проходів навколо труб і вентиляційних каналів.

Властивості монтажної піни
Вміст одного балона дає до 65 літрів готової піни в залежності від умов застосування, температури, вологості повітря, простору для розширення і т.д. Чудова адгезія до більшості будівельних матеріалів. Хороші тепло і звукоізоляційні властивості. Вологостійка, не схильна до утворення цвілі. Має хорошу заповнює здатність. Завдяки точній дозуванні забезпечується економічне використання. Чи не руйнується з плином часу. Вимагає захисту від впливу прямих сонячних променів методом забарвлення або нанесення штукатурки.

Використання монтажної піни
Оптимальне використання при температурі навколишнього середовища + 20 ° C. При використанні балон повинен бути кімнатної температури. Перед початком роботи ретельно збовтайте балон протягом 15 секунд. Видаліть пластиковий ковпачок і щільно зафіксуйте пістолет до балона. При роботі з пістолетом завжди тримайте балон в положенні "дном вгору". Поверхні, на які наноситься піна, повинні бути чистими і без пилу. Поверхні можуть бути вологими, але не покритими льодом або інеєм. Піна MEGA має незначне вторинне розширення. Завдяки чому дуже зручна при установці дерев'яних конструкцій, не вимагає пристрою додаткових розпірних конструкцій. Зволоження поверхонь і піни покращує адгезію і пористу структуру затверділої піни. Від'єднання балона від пістолета до повного вироблення піни не рекомендується. Перед заміною балона новий балон необхідно добре збовтати. Якщо Ви не хочете замінювати балон, видаліть піну з пістолета, використовуючи очищуючий засіб AKFIX 800C CLEANER. Затверділу піну можна видалити тільки механічним шляхом.

Не містить гази, що руйнують озоновий шар

Бережіть монтажну піну від вогню і дітей!

Характеристики
Об `єм:850 мл
Страна производитель:Турция