Петлі дверні універсальні

універсальні петлі

Дверні петлі служать для підвісу дверей, беруть участь в процесі їх відкриття, закриття. Складаються з двох частин, одна з яких кріпиться до дверної коробки інша - до дверної стулки. Бувають різних видів, діляться на універсальні і роз'ємні моделі.

Роз'ємні механізми складаються з двох частин, з'єднаних спеціальним штирем. Двері легко знімається при необхідності. При цьому не потрібно відкручувати всю конструкцію повністю.

Універсальні дверні петлі - нерозбірне пристрій. Витримують велике навантаження. Але, єдиний мінус - щоб зняти двері потрібно відкрутити кріпильні елементи.

Де застосовують універсальні петлі?

Нероз'ємні петельні конструкції встановлюють на міжкімнатні, вуличні, меблеві двері, що не потребують частого зніманні.

Не варто їх навішувати на них дверні стулки, які потрібно постійно знімати при перенесенні меблів, ремонті тощо Часте відкручування універсальних петельних механізмів призводить до передчасного зносу, поломки.

Легку і плавну роботу забезпечують спеціальні підшипники. Їх кількість залежить від величини дверного полотна.

Фото універсальних петель

різновиди

Універсальні петлі класифікуються залежно від матеріалу, що застосовується для їх виробництва та виду кріплення фурнітури двері до коробки.

Залежно від способу монтажу, петлі підрозділяють на кілька категорій:

  • Накладні моделі. Застосовують для навісу легких, середніх дверей, вага яких не перевищує 50 кілограм. Накладні петельні механізми бувають звичайними і у вигляді метелика, коли одна петельная частина входить при відкриванні дверей всередину іншої.
  • Врізні універсальні петлі. Встановлюються в спеціальні поглиблення в дверній коробці і полотні. Монтаж вимагає спеціальних навичок та інструментів, акуратності і вправності. Найчастіше, врізні універсальні петлі застосовують для навісу важких дверних стулок.
  • Універсальні вкручувати петлі для міжкімнатних дверей. Вворачиваются в дверне полотно і коробку. Складаються з двох або більше штирів з різьбленням. Для естетичності на конструкцію одягаються красиві наконечники. Легкі двері навішуються на одно-, двох штирові укручуються петлі, важкі - трьох-, чотирьох штирові. Велика частина ввёртних петель підлягає регулюванню.
  • Приховані універсальні петлі білого або іншого кольору працюють за принципом складання та розкриття. При закритому положенні дверної стулки вони невидимі. Приховані барні петельні механізми дозволяють відкриватися дверної стулки в обидві сторони.

З яких матеріалів роблять універсальні петлі

Універсальну петельную фурнітуру виготовляють з різних матеріалів. Найпопулярніші:

  • Латунна універсальна петля. Ціна такої фурнітури вище, ніж у інших моделей, а й якість при цьому набагато краще. Латунне покриття захищає фурнітуру від руйнівного впливу зовнішнього середовища, корозії тощо
  • Сталеві універсальні петлі. Ціна на них менше, ніж на латунну фурнітуру. Вони відрізняються міцністю, довговічністю. Можуть бути різного кольору.
  • Фурнітура з нержавіючої сталі коштує недорого, має чудову зносостійкість. Один мінус - відсутність вибору кольору.

Як вибрати і де купити?

При виборі дверної фурнітури важливо враховувати, для яких дверних полотен вона призначена. Для вуличних вхідних дверей найкраще підійде універсальні дверні петлі з латуні, нержавійки. Міжкімнатні двері можна навішувати на петельні конструкції з будь-якого матеріалу.

Купити дверні універсальні петлі високої якості можна в інтернет-магазиніLockmarket.com.uaза привабливою ціною. Доставляємо замовлення по території України в мінімальні терміни.

Рассказать друзьям!