Петлі штирові (з 3D регулюванням)

петлі завертні

Дверні завіси, які вкручуються встановлюють на дверних або віконних стулках з притвором (чвертю). Їх так само називають - штирові. Головна відмінність від петель інших видів - спосіб кріплення. Фурнітура кріпиться до дверного полотна не за допомогою планки і саморізів, а вкручуються всередину дерев'яного блоку.


Фото вкрутних петель

Завіси, які вкручуються для дверей складаються з рамної і стулковий частини. рамний

елемент вворачивается в раму, стулковий - в торцеву частину стулки.

Для комфортної роботи без шуму і тертя, петлі оснащені пластиковою вставкою і кулькою з міцної сталі, розташованим всередині циліндричної частини.

Зверху фурнітури встановлюються декоративні ковпачки. Вони надають петлі закінчений зовнішній вигляд, захищають конструкцію від потрапляння бруду, пилу.

Завіси, які вкручуються з чвертю для дверей виготовляють з високоміцної сталі на сучасному станочном обладнанні.

Конструктивні особливості вкрутних петель

Вкручувати фурнітура складається з 2-х циліндрів з металевими штирями. Число різьбових штирів на одному варіюється від 1 до 4.

Зображення 3-D Петлі


Залежно від кількості штирів з різьбленням, петлі завіси класифікуються на одно-, двох-, трьох-, четирёхввертние петлі.

На двері вагою до 20 кілограм, встановлюються 1, 2 штирові ввёртние петлі. На важкі стулки підійдуть 3, 4-х штирові моделі.

Штирі вкрутних петель бувають різного діаметру від 14 до 20 мм. Це важливо враховувати при виборі фурнітури. На важкі масивні двері монтують завіси, які вкручуються 3D з великим діаметром.

Завіси, які вкручуються бувають регульованими і звичайними. Налаштування регульованою фурнітури виробляють по горизонталі, вертикалі, натиску. Завдяки Ввертне 3D петель вдається встановити дверну стулку більш точно і акуратно щодо коробки.

Переваги вкрутних петель

 • Висока якість.Штирьова фурнітура відрізняються міцністю, надійністю і простотою установки. Вкручувати фурнітура зберігає свою форму, не надламується в процесі експлуатації.
 • Простий монтаж.Ввертне фурнітура встановлюється на дерев'яні дверні стулки. Для установки штирьових петель потрібні стандартний набір інструментів.
 • Асортимент.Виробники випускають різні типи штирьовий фурнітури. Можна купити петлі з різною кількістю штирів, які відрізняються за діаметром (підбирають в залежності від ваги та розміру полотна), з регулюванням і без неї.
 • Можливість регулювання.Регульована завіси, які вкручуються налаштовується за допомогою звичайного шестигранного ключа. За допомогою нескладних коригувань, роблять регулювання висоти, притискання, величини зазору і т.п. 3D система настройки дозволяє домогтися плавної, якісної роботи конструкції, уникнути перекосів, скрипів, продовжити термін експлуатації дверного полотна,
 • Тривалий період експлуатації.Нерегульовані і регульовані дверні завіси, які вкручуються служать довго. Їх виготовляють за стандартною технологією. На кожному етапі вироби тестуються, допрацьовуються до потрібного результату.

Трьохштирковий дверна завіси, які вкручуються, так само, як і інші моделі, легко вкручуються в усі дерев'яні поверхні, незалежно від породи деревини. Вкручувати фурнітуру рекомендується встановлювати на дверні конструкції, виготовлені з твердих порід деревини, наприклад, дуба, сосни, горіха і т.п.

Фото 3д петлі

Установка штирьових дверних петель

 • Перед початком установки, двері фіксують в правильному положенні. Для цього можна використовувати спеціальні стійки.
 • Розмітка дверної коробки і стулки. Для полегшення роботи на поверхні закріплюється спеціальний шаблон. Зазвичай він входить в комплектацію. Якщо немає, то його можна купити додатково або виготовити своїми руками.
 • За допомогою дрилі просвердлюють потрібну кількість отворів необхідного діаметра, в які потім вкручуються петельні штирі.
 • Нерегульовані і регульовані дверні завіси, які вкручуються встановлюються на відстані 15-20 сантиметрів від верхнього і нижнього краю дверного полотна.
 • На важку дверну стулку встановлюють три або чотири штирьових петлі. У тому випадку, відстань зверху і знизу може скорочуватися до 10-12 сантиметрів.
 • Після установки петельная фурнітура регулюється до потрібного результату.

Як вибрати і де купити завіси, які вкручуються для дверей?

При виборі штирьовий фурнітури необхідно враховувати вагу дверей, її конструкцію, якість деревини.

Чим товщі і масивніше дверне полотно, тим більш потужними повинні бути петлі. На важкі двері рекомендується встановлювати четирёхштирьковие механізми з великим діаметром.

Купити завіси, які вкручуютьсявисокої якості можна на сайті інтернет-магазинуLockmarket.com.uaза вигідною ціною. Всі моделі сертифіковані, знаходяться на гарантії.

Доставка в Києві, по всій території України.

Рассказать друзьям!