Розсувні системи EKF (комплекти)

Купити Розсувні системи EKF (комплекти)

Комплекти розсувної системи 2м. або 3м. EKF (ЕКФ) серії 120101 і 120100 (стандарт) використовується для дверей до 80 і до 40 кг. Забезпечують безшумно і плавну роботу дверей в ваших кімнатах. {$price}

У наявності
770 грн.
- +
Опис


розсувнасистема для міжкімнатнихдверей EKF серії 120100 і 120101 використовується длядверейвагою до 40 і до 80 кг.


Комплектація:

  • профіль розсувних системEKF довжиною 2 м. Або 3 м. (Профіль - це товстостінна алюмінієва напрямна по якій рухаються ролики, вона кріпиться до стіни або до дверного стелі над прорізом)
  • механізмрозсувної системи EKF (роликовий каретка, Яку закріплюють на верхній торець дверного полотна; ролики виготовлені зі спеціального полімеру, стійкого до стирання; роликиобертаються на підшипниках кочення, що забезпечує легкий і плавний хід. Так само при монтажі за допомогою гвинта механізму можна регулювати зазор між нижньою частиною дверного полотна і підлогою)
  • Стопор - обмежувач (фіксують двері в крайньому положенні і не дає їй виїхати занадто далеко, робить закривання дверей більш м'яким)
  • Прапорець (кріпиться до підлоги в одній площині з дверним полотном, при цьому необхідно відступити від торця дверей, в закритому положенні, 2-5 см.)
  • Профіль нижній (в комплект не входить, купується окремо при необхідності) (кріпитися за допомогою саморізів до нижнього торця дверного полотна і в подальшому служить направляє для прапорця при відкриванні та закриванні дверей)
  • Кріплення профілю R-15(В комплект не входить, купується окремо при необхідності) (призначене для жорсткої фіксації профілю до стіни)
  • Ручка для розсувних дверей (в комплект не входять, купуються окремо при необхідності)

Фурнітура для розсувних дверей і перегородок сильно не вирізняється різноманітністю - це втоплені в дверні полотна ручки, вони можуть бути беззамкуабо ззамком. Ручки для розсувних дверей не виступають за край полотна, інший варіант неможливий, тому що вони будуть заважати при закриванні двері.

Характеристики
Макс. вага дверей:650 г
діаметр Роликові:23 мм
К-сть роликів на платформі:4
Довжина профілю, м:2