Ролики розсувної системи EKF ESW-120100 40кг

Купити Ролики розсувної системи EKF ESW-120100 40кг

Ролики для дверей вагою до 40 кг.

механизм(ролики) ЭКФ 40 кг.
У наявності
417 грн.
- +
Опис

Ролики системи виготовлені зі спеціального полімеру, стійкого до стирання. Роликиобертаються на підшипниках, що забезпечує легкий і безшумний хід.

Комплектація;

  • Механізм розсувної системи EKF 120100(Роликовий каретка, яку закріплюють на верхній торець дверного полотна; ролики виготовлені зі спеціального полімеру, стійкого до стирання; роликиобертаються на підшипниках кочення, що забезпечує легкий і плавний хід. Так само при монтажі за допомогою гвинта механізму можна регулювати зазор між нижньою частиною дверного полотна і підлогою)
  • стопор обмежувач(Фіксують двері в крайньому положенні і не дає їй виїхати занадто далеко, робить закривання дверей більш м'яким)
  • прапорець(Кріпиться до підлоги в одній площині з дверним полотном, при цьому необхідно відступити від торця дверей, в закритому положенні, 2-5 см.)
  • профіль нижній(в комплект не входить, Купується окремо при необхідності) кріпитися за допомогою саморізів до нижнього торця дверного полотна і в подальшому служить направляє для прапорця при відкриванні та закриванні дверей
  • Кріплення профілю R-15(в комплект не входить, Купується окремо при необхідності) призначений для жорсткої фіксації профілю до стіни
  • Ручка для розсувних дверей(В комплект не входять, купуються окремо при необхідності) фурнітура для розсувних дверей і перегородок сильно не вирізняється різноманітністю - це втоплені в полотна ручки, вони можуть бути без замка або з замком. Ручки для розсувних дверей не виступають за край полотна, інший варіант неможливий, тому що вони будуть заважати при закриванні двері.
Характеристики
Длина профиля, м:2
Максимальна вага дверей, кг:40
Страна производитель:Германия