Замки для китайських дверей

Замки для китайських дверей - в чому полягають особливості механізму

Незважаючи на те, що китайське дверне полотно не може похвалитися високим ступенем надійності і забезпечується захисту, попит на них досить великий. Основний плюс, який змушує робити вибір на користь цієї продукції - її доступна ціна.

Але при установці такої конструкції слід бути готовим до того, що її «рідні» запори незабаром можуть зажадати заміни. І ось тут виникає питання - якийзамок для китайської металевих дверейвибрати, щоб його установка була гарантовано вдалою.

Основний замок для сучасноїкитайської двері

Для початку необхідно розглянути, які самезамки на китайські двері металеві вхідніспочатку встановлює виробник. Майже будь-яка двері, що поставляється заводами КНР, обладнана замками двох типів - основний плюс додатковий. У кожного такогозамку для китайської дверіє свої особливості.

Фото замку для китайської двері

важливо! Якщо в назві конструкції є закінчення No Key, мається на увазі, що ключ для замикання не потрібно, достатньо повороту ручки або її підняття.

Так, основнийдверний замок китайської дверіпризначений для всебічного замикання конструкції. Стандартний запор при закритті потрапляє в замковій ділянку коробки, при цьому до нього додаються Девіатори, що представляють собою штирі, які замикають вхідну частину вгорі і внизу. За потребикупити замок для китайської дверітакож потрібно врахувати:

· Для управління засувкою конструкція забезпечена двосторонньої ручкою.

· Можуть відрізнятися механізми замикання, які бувають двох видів - механічні або автоматичні.

·Китайські замки врізніможуть відкриватися або двосторонньо за допомогою ключа (саме так виглядає механічний тип), або за допомогою поворотної ручки, що спрямовується вгору або вниз тільки зсередини (тут мова йде про автоматичнекитайському замку для вхідних дверей).

· Для достатнього рівня безпекикитайської двері верхнього замку для дверейможе виявитися недостатньо, тоді до нього додається засув, управляти яким можна тільки зсередини.

· Стороння механічний вплив на запори попереджається за допомогою двосторонніх броньованих пластин.

важливо! Якщо ви вирішиликупити китайський виразний замокз автоматичним замиканням слід пам'ятати про наявність ризику випадкового закривання дверей із зовнішнього боку.

додаткові замки

На деяких моделях китайської продукції передбачені установки додаткових запорів Master-Lock, поділюваних на два різновиди - циліндрові замки і сувальдні:

· Master-Lock-S, вони ж сувальдниє конструкції зручні як у використанні, так і в заміні. купити сувальднийзамок на китайську металеві дверіне займе багато часу, установка також не зажадає певних навичок, оскільки це звичайні механізми, що відповідають нормам безпеки і мають безліч аналогів, що випускаються іншими виробниками.

· Циліндрові механізми не настільки зручні в заміні. Незважаючи на те щоціни замків на китайськіміцніметалеві дверіцього виду цілком доступні, проблема може виникнути в невідповідність розмірів і запору, і прапорця в моделях інших виробників.

Фото циліндра для китайської двері

важливо! Навіть в разі, коли вдається знайти якісний циліндр, що підходить за своїми розмірами, після установки він може дати збій, відмовившись працювати.

Ще один варіант, який може додаватися до дверного полотна - Dead Bold, вироблений в якості аналога ізраїльської конструкції Mult-Lockdead Bold. Закривається механізм за допомогою ключа.

Що придбати для китайської двері

Якщо вам буде потрібнокупити замок на китайську вхідніміцнуметалеві двері, Відмінним рішенням стане італійська продукція. Але такі конструкції відрізняються значною вартістю, та й підходять лише для заміни додаткових замків. Наша компаніяlockmarket.com.uaпропонуєкупити замокнадвері китайську вхіднірізних типів, для чого достатньо перейти за адресоюhttps://lockmarket.com.ua/zamki/. У нашомкаталозіна сайті ви зможете вибрати і замовитизамок китайської двері, цінаякого цілком доступна. При цьому якість продукції не підлягає сумніву.

Рассказать друзьям!