рейкові замки

Специфіка рейкових замків

рейковий замок, Він же ригеля, найбільш використовувана модель замикаючих пристроїв для гаражів. Ці пристрої відрізняються простотою конструкції, та й жеціна рейкового замкабільш ніж доступна, що робить їх не тільки широко поширеними, але і вельми популярними виробами. Незважаючи на те, що найчастіше застосовуютьрейковий замок для гаража, Встановлюють його також на дверне полотно комор, комірок, технічних приміщень, на хвіртки і павільйони-черепашки.

Зображення рейкового замка в розрізі

важливо. Кріпитися такий пристрій до дверей може по-різному - зсередини накладним способом, використовуючи болти або саморізи. В деяких випадкахзамок рейкового типуможе використовуватися в якості додаткового запору житлового приміщення.

Відомості про конструкцію

Замки гаражні рейковідосить примітивні за своєю конструкцією, яка включає лише три компоненти:

  • Корпус. Для його виготовлення використовуються різні метали, розміри його також різноманітні.
  • Пружина, завдання якої переміщати рейку для замикання системи.

· Засов з ригелем - він виконаний у формі бруса з похилими пазами.

Що стосується самого процесу замикання,замку рейковому гаражному накладномупотрібен спеціальний ключ, який, на відміну від самого замку можна вважати найскладнішим елементом. Його виробництво вимагає бездоганної точності при борознування пазів з урахуванням форми ключа і кута нахилу - найменше розбіжність призведе до заїдання і збоїв в роботі конструкції. Іноді нарізка розміщена на ключі з двох сторін, тут роль грає сам механізм секретності. До того ж ключу необхідне ручне доведення.

Схема - фото рейкового замка

важливо. Результатом таких маніпуляцій стає виріб, виготовити дублікат якого важко і дуже дорого.

Накладний рейковий замокне вимагає повороту ключа, процес замикання вимагає натискання. Замикаючі ригелі механізми поділяються на два види:

  • рейковий замок зворотного ходу;
  • прилад прямого ходу.

При цьому принцип дії що прямого, щозворотного рейкового замкаоднаковий - при натисканні ключа його пази зчіплюються з пазами рейки, що і сприяє її руху до пружини.

Переваги і недоліки конструкції

Рейкові ригельні замкивинайдені досить давно для того, щоб вважати їх застарілою конструкцією. Тим не менш, вони мають ряд переваг, зокрема:

  • Висока міцність і тривалий експлуатаційний період, чому сприяє простота конструкції - як показує практика, служити такий пристрій може від 30 до 40 років навіть при постійному використанні.
  • Простота використання.Купити рейковий замокозначає обладнати двері зручним механізмом, які можна швидко закрити, не докладаючи зусиль для цього.
  • Невибагливість. Механізм не боїться негоди, прекрасно працює при високій вологості і морозах.
  • Простота установки і обслуговування.Купити рейковий замок для гаражаозначає обзавестися механізмом, який можна прикріпити до будь-якої поверхні - головне, щоб двері підходила по товщині. Догляд являє собою мастило замкової щілини, що проводиться час від часу.
  • Бюджетна вартість, яка пояснюється простотою виготовлення.

Фото рейкового замка

Є у механізму і недоліки. Так, слід враховувати при бажаннікупити рейковий замок - ключ(Його дублікат) виготовляти досить складно, так що його втрата може стати справжньою проблемою, до того ж розмірключикадосить великий, складаючи по довжині від 10 до 15 см, так що він досить важкий і незручний для носіння. Ще один мінус - розкрити конструкцію досить просто.

Наші пропозиції

компаніяlockmarket.com.uaпропонуєкупити замок гаражний рейковий, Перейшовши за адресоюhttps://lockmarket.com.ua/zamki/. В нашомукаталозіпредставлені різні моделі рейкових конструкцій різних цінових категорій, що гарантовано не залишить вас без придбання. Ми пропонуємокупити замок рейковий зворотного ходуі прямого ходу, при цьому не обов'язково бути експертом - наші фахівці розкажуть про переваги тієї чи іншої моделі і допоможуть зробити правильний вибір.

Рассказать друзьям!