рейкові замки

Специфіка рейкових замків

рейковий замок, Він же ригеля, найбільш використовувана модель замикаючих пристроїв для гаражів. Ці пристрої відрізняються простотою конструкції, та й жеціна рейкового замка більш ніж доступна, що робить їх не тільки широко поширеними, але і вельми популярними виробами. Незважаючи на те, що найчастіше застосовуютьрейковий замок для гаража, Встановлюють його також на дверне полотно комор, комірок, технічних приміщень, на хвіртки і павільйони-черепашки.

Зображення рейкового замка в розрізі

важливо. Кріпитися такий пристрій до дверей може по-різному - зсередини накладним способом, використовуючи болти або саморізи. В деяких випадкахзамок рейкового типуможе використовуватися в якості додаткового запору житлового приміщення.

Відомості про конструкцію

Замки гаражні рейковідосить примітивні за своєю конструкцією, яка включає лише три компоненти:

  • Корпус. Для його виготовлення використовуються різні метали, розміри його також різноманітні.
  • Пружина, завдання якої переміщати рейку для замикання системи.

· Засов з ригелем - він виконаний у формі бруса з похилими пазами.

Що стосується самого процесу замикання,замку рейковому гаражному накладному потрібен спеціальний ключ, який, на відміну від самого замку можна вважати найскладнішим елементом. Його виробництво вимагає бездоганної точності при борознування пазів з урахуванням форми ключа і кута нахилу - найменше розбіжність призведе до заїдання і збоїв в роботі конструкції. Іноді нарізка розміщена на ключі з двох сторін, тут роль грає сам механізм секретності. До того ж ключу необхідне ручне доведення.

Схема - фото рейкового замка

важливо. Результатом таких маніпуляцій стає виріб, виготовити дублікат якого важко і дуже дорого.

Накладний рейковий замокне вимагає повороту ключа, процес замикання вимагає натискання. Замикаючі ригелі механізми поділяються на два види:

  • рейковий замок зворотного ходу;
  • прилад прямого ходу.

При цьому принцип дії що прямого, щозворотного рейкового замка однаковий - при натисканні ключа його пази зчіплюються з пазами рейки, що і сприяє її руху до пружини.

Переваги і недоліки конструкції

Рейкові ригельні замкивинайдені досить давно для того, щоб вважати їх застарілою конструкцією. Тим не менш, вони мають ряд переваг, зокрема:

  • Висока міцність і тривалий експлуатаційний період, чому сприяє простота конструкції - як показує практика, служити такий пристрій може від 30 до 40 років навіть при постійному використанні.
  • Простота використання.Купити рейковий замок означає обладнати двері зручним механізмом, які можна швидко закрити, не докладаючи зусиль для цього.
  • Невибагливість. Механізм не боїться негоди, прекрасно працює при високій вологості і морозах.
  • Простота установки і обслуговування.Купити рейковий замок для гаража означає обзавестися механізмом, який можна прикріпити до будь-якої поверхні - головне, щоб двері підходила по товщині. Догляд являє собою мастило замкової щілини, що проводиться час від часу.
  • Бюджетна вартість, яка пояснюється простотою виготовлення.

Фото рейкового замка

Є у механізму і недоліки. Так, слід враховувати при бажаннікупити рейковий замок - ключ (Його дублікат) виготовляти досить складно, так що його втрата може стати справжньою проблемою, до того ж розмірключика досить великий, складаючи по довжині від 10 до 15 см, так що він досить важкий і незручний для носіння. Ще один мінус - розкрити конструкцію досить просто.

Наші пропозиції

компаніяlockmarket.com.uaпропонуєкупити замок гаражний рейковий, Перейшовши за адресоюhttps://lockmarket.com.ua/zamki/. В нашомукаталозі представлені різні моделі рейкових конструкцій різних цінових категорій, що гарантовано не залишить вас без придбання. Ми пропонуємокупити замок рейковий зворотного ходу і прямого ходу, при цьому не обов'язково бути експертом - наші фахівці розкажуть про переваги тієї чи іншої моделі і допоможуть зробити правильний вибір.

Рассказать друзьям!