ролетні замки

Ролетні замки - простота і надійність конструкцій

Серед конструкцій, завданням яких є забезпечення додаткового захисту будівель та приміщень, особливо виділяються ролети. Їх відрізняє висока міцність при порівняльної компактності і, безсумнівно, зручність використання. Зазвичай ролети встановлюють на віконні або дверні прорізи, хоча можливі і варіанти розміщення на гаражі або басейни. Однак самі по собі такі конструкції не забезпечать достатній захист, якщо на них відсутнійзамок для ролет.

Схема роллетного замку

Як діє ролетний замок

Для початку розберемося, навіщо взагалі потрібенролетний замок. Його завдання - утримувати систему в стабільному положенні після її опускання.замок ролети попереджає несанкціоноване відкриття конструкції і проникнення зловмисника в приміщення, підвищуючи його безпеку.

Фото рейкового замка

Вкаталозі інтернет магазину компаніїlockmarket.com.uaпредставлені різні запори для аналізованих конструкцій. Але перед тим, яккупити пристрій, не завадить ознайомитися з типамизамку для ролет, Які можуть відрізнятися за принципом дії:

  • Замок ригеля для закриттяролет відрізняється простотою будови, надійністю і високою функціональністю. Закриття і відкриття механізму здійснюється за допомогою ключа. Ще одна перевага - доступність в плані вартості і відмінне співвідношення якості і ціни. Пристрої такого типу встановлюють на карданні, пружинні, редукторні і інерційні ролети, відрізняються ручним відкриванням.
  • У електромеханічних замків конструкція кілька складніша, до того ж функціональність такого механізму залежить від наявності електроенергії. Плюс в тому, що такийзамок для ролетів здатний не тільки до замикання системи, а й до зупинки приводного механізму при виникненні необхідності. Встановлюються такі пристрої на автоматично віконниці.

Зображення роллетного замку

важливо. Електромеханічні замки не тільки коштують дорожче ригельних, але і вимагають ретельного догляду. Найменшого ушкодження на ламелях досить, щоб робота пристрою дала збій.

види замків

Перейшовши за адресоюhttps://lockmarket.com.ua/zamki/ можна вибрати і придбати найбільш зручний для ваших потреб ролетний замок. Найбільшою популярністю користуються:

  • Ручні засувки, які відрізняє простота використання і елементарність конструкції.купити такийзамок дляролетиозначає обзавестися легко відкривається і закривається пристроєм, яку встановлюють на нижній планці системи.
  • Замок з ключем коштує дорожче, система спрацьовує після його повороту в потрібну позицію. Це найбільш популярне пристрій, що підходить для більшої частини ручних ролет.
  • Автозадвіжка схожа пристрої ручного типу, хоча при її установці не потрібно докладати зусиль для замикання системи.
  • Вішалку-блокаду використовують для автоматичних віконниць. Її відрізняє висока вартість, але зате робота пристрою н вимагає втручання людини.

Рассказать друзьям!