гвинтові замки

гвинтові замки

Замки гвинтові - прості запірні пристрої. Їх конструкція складається з гвинта, дужки, корпусу з трьома отворами. В одне з них з нарізаною внутрішнім різьбленням вставляється гвинт (болт з нестандартною головкою), в інші - дужка.

Нестандартну головку гвинта неможливо відкрутити простим ключем з торцевої насадкою. Зробити це може тільки спеціально-виготовлений ключ, з таким же перетином, як у головки.

Гвинтовий замок вважається дуже давньої конструкцією. Принцип його дії залишився колишнім, але з часом придумали нові способи захисту, здатні дати відсіч грабіжникам.

Хочете купити недорого гвинтовий замок в Україні? Подивіться каталог інтернет-магазину Локмаркет. Тут зібрані надійні і недорогі пристрої для різних цілей.

Гвинтовий замок, ключ 19 століття

Конструкція гвинтового замка

Роль ригеля в такому замку грає гвинт. Він являє собою стрижень з різьбленням в центральній частині. Коли відбувається закриття запірного пристрою, гвинт закручується всередину корпусу.

Один кінець гвинта входить в дужковое отвір, фіксуючи дужку всередині корпусу. Інший кінець (його ще називають «головка») має ребристе перетин квадратної, трикутної або іншої форми. Ключем для такого замку є трубка, внутрішній перетин якої відповідає конфігурації голівки.

У деяких механізмів головка має круглу форму, на якій зроблено шліца. Відкривається такий замок за допомогою звичайної викрутки.

Подібні замки використовують для замикання гаражів, господарських будівель, електричних щитків, сараїв. Зазвичай разом з гвинтовим гаражним замком встановлюють ще одне надійне запірний пристрій.

різновиди

  • Навісні гвинтові замки. Зовні такий механізм схожий на класичний навісний замок з дужкою. Вона може бути класичної або у вигляді штиря. Для установки такого замку необхідні вушка.
  • Накладні гвинтові замкина гаражні воротадорепятся на спеціальну пластину, приварену до воротним стулок.

Гвинтові замки мають різну будову. Залежно від конструкції бувають простими, складними, з додатковим секретом.

  • Прості гвинтові замки - прості механізми, відкрити які технічно нескладне великих складнощів. Секретна частина добре видно, тому підібрати відмичку дуже просто.
  • Складні замки - вдосконалена конструкція, доповнена захисними елементами. Наприклад, вбудованої пружиною, щільно притискає ексцентрик. Відкрити такий механізм звичайними пристроями не вийде, вони будуть просто прокручуватися.
  • Гвинтові замки з секретом оснащений спеціальним корпусом і накладними пластинами, які закривають секретну частину. Вони перекривають доступ до найбільш вразливим частинам замку.

Вибираємо гвинтовий замок

Перш, ніж купити запірний пристрій такого типу, визначитеся:

  • Наскільки цінними є ті речі, які хочете захистити.
  • Замок буде висіти на території, що охороняється або в місці з вільним доступом.
  • Чи будуть встановлені додаткові запірні механізми або інші способи захисту.

На віддалений гараж, потрібно буде встановити найнадійніше запірний пристрій. Якщо територія обгороджена парканом, є пункт охорони - можна поставити звичайний гвинтовий замок на ворота.

Для максимального захисту гаража або іншого приміщення рекомендуємо встановити два або більше запірних механізмів з різними секретними системами.

На сайті інтернет-магазинуЛокмаркетможна вигідно купити гвинтовий замок. Простий пристрій має тривалий період експлуатації. Швидка, зручна доставка в Києві, Україні.

Рассказать друзьям!