Замки для обладнання

Замок для металевого шафки

Металеві шафки широко використовуються в самих різних місцях: школах, фітнес залах, басейнах, спортивних комплексах, торгових центрах.

Щоб речі залишалися в безпеці, на дверки встановлюють замок для металевого шафки. Вони бувають різних видів.

Фото замку для шафки

Який замок встановити на металевий шафка?

Замок для металевого шафки повинен бути надійним, мати тривалий період служби, стійкість до займання, забезпечувати надійний захист шафки від несанкціонованого проникнення, сторонніх поглядів

Для різних металевих шаф існують різні типи запірних механізмів. У деяких випадках, досить прикрутити вушка і повісити навісний замок. В інших - встановлюють врізні механічні або електронні замки з кодом.

Всі замки для металевих шаф діляться на чотири класи:

 • 1 рівень захисту
 • 2 рівень захисту
 • 3 рівень захисту
 • 4 рівень захисту

Низька ступінь надійності. Такі запірні механізми встановлюють на шафи, коли їх вміст потрібно захистити від дітей, домашніх тварин, мишей і т.п.

Середній ступінь надійності. Монтують на шафки з документами, іншими речами, які потрібно приховати від сторонніх очей.

Забезпечують високу ступінь надійності. Такими пристроями закривають металеві шафи, де зберігаються цінні папери, важливі документи.

Максимальний ступінь надійності. Використовуються для зберігання грошей, коштовностей, зброї.

Зображення шафок з замками

При виборі замка на залізні шафи необхідно враховувати наступні фактори:

 • Товщину дверної стулки.Деякі моделі врізних запірних пристроїв для металевих шаф не підходять для дуже товстих дверцят.
 • В який бік відчиняються дверцята.Є універсальні замки, які підходять як для правої, так і для лівої дверки. Але деякі моделі запірних механізмів призначені тільки дверей, що відкриваються в якусь одну сторону.
 • Виміряйте, якої довжини має бути ригель, Щоб не помилитися з вибором моделі запірного механізму.

Різновиди замків для металевих шафок

Запірні механізми для металевих шаф діляться на види залежно від своєї конструкції, типу і місця установки. За принципом дії замки бувають електронні, кодові і механічні.

Фото шафки з замком
 • Механічні замки для шафок

Найпростіші механічні замки оснащені замість звичного ригеля спеціальним гачком. Він висувається з замкового корпусу і заходить в отвір, розташоване на корпусі шафки.

Механічний замок із зігнутим ригелем для металевого шафки закривається і відкривається ключем. Він може бути різної форми - класичної, у вигляді циліндра з зазублинами, штифта.

 • Електронні кодові замки

Замки для металевих шафок електронного типу з кодом - сучасні запірні механізми. Щоб відкрити дверцята потрібно набрати код на сенсорної панелі, прикласти до зчитувального пристрою брелок, браслет, електронну картку. Найнадійніші електронні замки - біометричні. Щоб відкрити замок біометричного типу необхідно просканувати відбиток пальця.

Зображення шафи з замком

За способом монтажу замки для залізних шафок бувають накладними, навісними або врізними.

 • Навісні замки навішуються на вушка. Вони відкриваються ключем або за допомогою кодової комбінації.
 • Накладні механізми встановлюються на двері зсередини. При цьому стулка не пошкоджується.
 • Врізні замки вбудовуються всередину дверки.

Купити надійний замок для металевого шафки можна на сайті інтернет-магазинуlockmarket.com.ua. Всі моделі відрізняються високою якістю, мають сертифікати і тривалу гарантію. Доставляємо замовлення по всій території України.

Рассказать друзьям!