замки Abloy

Компанія Abloy Oy - одна з провідних виробників замків, майстер систем, систем замикання і будівельних залізних виробів, а також світовий лідер в розробці виробів в області технологій електромеханічного замикання. ABLOY - відноситься до глобального бренду високосекретними виробів, що використовує унікальну технологію, яка дозволяє нам досягати успіху не тільки на внутрішньому, а й на міжнародному ринку.

Компанія ABLOY позиціонується як один з шести глобальних брендів групи ASSA ABLOY підтримують наші інтернаціональні процеси і дає нам можливість освоювати нові ринки і зміцнювати наш бізнес на існуючому ринку.

Наша мета - бути експертом в наданні рішень систем замикання, бути поруч з клієнтами в кожному окремо взятому регіоні по всьому світу. Цільовими групами для нас є будівельні проекти, професійні кінцеві користувачі (PEU), виробники дверей і обладнання (OEM) і приватні клієнти.

Abloy надає свої послуги покупцям більш ніж в 70 країнах по всьому світу.


Високонадійні, стійкі до експлуатаційних факторів замки фінського концерну Аблой. Порівняно невеликі розміри корпусу і ригелів замка витримують тривалі навантаження. Вони придатні до використання у шкідливої середовищі і до впливу широкого діапазону температур. Ригелі виконані за новітніми технологіями обробки стали, всі частини механізму зроблені з високоякісних матеріалів.


Рассказать друзьям!