Петлі дверні двосторонні (барні)

Пружинні двосторонні петлі

Досить часто спостерігається ситуація, при якій звичайного одностороннього відкривання дверей явно недостатньо. При цьому традиційні навіси не в змозі забезпечити відкривання стулок в обидві сторони, затепетлі пружинні двостороннівідмінно справляються із завданням, дозволяючи відкривати двері як всередину, так і назовні. Удвосторонньої петліє свої особливості, визначена сфера застосування і тонкощі монтажу, про що ми поговоримо нижче.

Фото двосторонніх петель

Де використовується двостороння петля для дверей

Як правило,дверні двосторонні петлі, Що носять також назву «барні»Або« митників », в житлових приміщеннях не використовуються або встановлюються досить рідко. Якщо говорити про принцип роботимаятникових двосторонніх петель, То ідеальним стане приклад ковбойських салонів з розчиняються в обидві сторони стулками дверей. У сучасному світі такі пристрої широко застосовуються в місцях, що мають високу прохідність. Їх застосування необхідно і тоді, коли людина не в змозі з легкістю відкрити стулку на себе, тобто при зайнятих руках або якщо мова йде про інваліда в колясці. відповіднопружинні петлі двостороннього відкриваннязадіють:

  • в метро;
  • на вокзалах;
  • в торгових приміщеннях;
  • в лікувальних установах;
  • в сховищах і складах;
  • в квартирах, мешканцями яких є люди, чиї фізичні можливості обмежені.

Цікавий факт.Купити петлі двостороннього відкриванняможна і як елемент декору - дизайн, що імітує салун Дикого Заходу в міській квартирі або приватному будинку буде виглядати дуже унікально.

особливості петель

Зображення двері з двосторонніми петлями

зовніпетлі двостороннього відкриваннянагадують широко поширені карткові петлі, що складаються з 2-х частин. Однак конструкціядверної петлі двостороннього відкриваннядещо інша - в ній наявна дві осі обертання і три пластини, середня з яких розташована між осями, не маючи отворів для монтажу.

Найбільшою популярністю користуютьсяпетлі пружинні двосторонні, купитиякі можна в інтернет магазині компанії lockmarket.com.ua за адресоюhttps://lockmarket.com.ua/zamki/. Їх особливість полягає в наявності пружин всередині штифтів. Їх призначення - повернення дверної стулки в початкове положення незалежно від сторони, в яку вона відкривалася.

Види двосторонніх петель

Існують певні параметри, відповідно до яких визначається вид навісів:

Фото двосторонньої дверної петлі
  • У напрямку, в якому відкривають стулку петлі бувають правими і лівими, а також універсальними. Щоб визначити, які конкретнопетлі двосторонніпотрібнокупитирекомендують повернутися до дверей і представити її відкриття на себе. У разі, коли це зручно робити правою рукою, потрібно вибирати справа наліво навіси і навпаки.
  • За методом монтажу можнакупитиприварні або прикручуватидвосторонні петлі для дверей.У перших на картах відсутні отвори, так що їх кріплять за допомогою зварювання. Що цікаво, в продажу побачити їх можна вкрай рідко, однак є умільці, здатні створювати подібні моделі.
  • По конструкції найчастіше пропонуєтьсякупити накладні двосторонні петлі дверні, Хоча якщо потрібно їх установка на метал або сікло, конструкція кріплення інша. Такі елементи встановлюються вгорі і внизу двері в торці, пропонуються в комплекті з нею і носять назву «італійських». Набувають їх досить рідко, оскількицінатакийпетлі двостороннього відкриваннявельми висока.

Як вибрати правильні конструкції

Вкаталозінашого інтернет-магазину пропонуються різнідвосторонні петлі для воріт, Однак щоб вибрати кращі важливо враховувати не один колір, напрямок відкриття і вартість, а й розміри - як ширину, так і довжину, допустиме навантаження і наявність додаткових функцій.

так,петлі дверні двосторонні ковбойські митниківможуть бути забезпечені підшипниками, що забезпечують плавність і безшумність руху.

Рассказать друзьям!