гаражні замки

Гаражні замки.Цінність майна і машин, що знаходяться в гаражі, незрівнянно висока. В гараж зносять речі, які незручно зберігати в квартирі, мають у своєму розпорядженні всіляке обладнання, але основним дорогим об'єктом є автомобіль. Щоб це все було збережено, слід встановити потужні двері і поставити надійні замки. У нашому інтернет-магазині ви зможетекупити гаражні замкивисокої якості, вибрати рейкова або гвинтовий механізм, замовити циліндровий або сувальдний.

Особливості гаражних замків.У більшості випадків гаражні ворота роблять з металу, при цьому їх товщина повинна становити не менше 4-х мм. В іншому випадку замок може залишитися не відкритим, а злодії винесуть все майно через прорізане в двері отвір. Щодо цього використовуються товсті важкі двері, тому до них слід підібрати потужний замок. Всі гаражні замки класифікують на три типи: накладні, врізні і навісні. Останній варіант ми відразу відкидаємо, так як він вішається зовні і служить додатковим захистом до внутрішнього замку.

Вибрати врізний або накладний зразок, особливої різниці немає, вони встановлюються всередині і кожен по-своєму захищає приміщення від зломщиків.Ціна гаражних замківзалежить від виробника і складності механізму. Встановлюючи накладної замок, слід переконатися, що зовні немає слідів кріплення, які вказують злодієві, в якому місці розташовується механізм. Так само при виборі замка варто врахувати розташування гаража, якщо хоч одна з його стінок знаходиться у вільному доступі з вулиці, тоді купуйте гаражний замок, який не відкривається з внутрішньої сторони.

Купити гаражний замок.Трохи раніше славилися гаражні замки рейкового типу, вони високоміцні з середньою і високою секретністю. Зараз популярні врізні і накладні варіанти з сувальдним і циліндровим механізмом, але сувальдниє тут виграють. Циліндровий замок починає заїдати при морозі, чого не спостерігається в сувальдном механізмі. Щоб замок служив якомога довше, не можна допускати перекосу дверей, постійне відкриття із зусиллям призводить до поломок замку будь-якого типу.

Підводячи підсумок, скажімо, що в кожному з типів замків є свої плюси і мінуси, для надійності рекомендується використовувати кілька варіантів з різним механізмом, це значно підвищить захист і стане на заваді проникненню злодіїв. Представлені в каталозігаражні замки, замовитиви можете на нашому сайті, оформивши доставку в будь-яку точку України.

Рассказать друзьям!