Циліндри Mul-T-Lock MT5 +


Нове покоління високосекретними циліндрів Mul-T-Lock

Платформа Mul-T-Lock MT5® +підняла секретність циліндрів на новий більш високий рівень. Циліндри високого ступеня безпеки створені для людей, що йдуть в ногу з часом, що піклуються про власну безпеку та безпеку своїх близьких. Циліндри МТ5® + це захист від будь-яких способів злому.

Система Mul-T-Lock MT5® +має 6 каналів для пінів - 5 каналів для 10 пінів плага і 10 пінів тіла циліндра, 6-й канал містить патентований ексцентриковий пін, так само в MT5 + ® розташовані 5 каналів для «пальчикових» пинов працюють спільно з механізмом «плаваючою пластини».

Циліндри MT5® + мають три незалежні системи замикання:

1. Телескопічні Піни нової конфігурації- циліндри мають унікальну систему зовнішніх і внутрішніх телескопічних пінів. Для відкриття механізму циліндра необхідно, щоб було дотримано непросте умова - зовнішні і внутрішні Піни були одночасно розблоковані - збудовані в єдину лінію.

2. Механізм замикаючої верхньої планки- нарізка в вигляді змійки, що йде по всій довжині ключа, взаємодіє з горизонтальними пинами верхньої планки, забезпечуючи необхідну лінію обертання. Правильне положення пінів верхньої планки залежить від правильності комбінації ключа, вставленого в циліндр.

3. Інтерактивна пружина Alpha Spring (патент Mul-T-Lock)- унікальний активний елемент на кінчику ключа. Альфа-пружина приводить в дію розташований в задній частині механізму унікальний секретний пін, який працює в іншій незалежній від інших пінів площині. Така комбінація пинов виводить платформу MT5® + на новий більш високий рівень секретності і опору спробам злому циліндра, унеможливлюючи розтин за допомогою«Бампінга»

Захист від перелому циліндра навпіл- потужна пластина із загартованої сталі зміцнює циліндр і захищає від перелому навпіл

Захист від висвердлювання- загартовані вставки проти висвердлювання в тілі і в Плаг циліндра

запатентований виріб- патент до 2025 року

Гарантія- 10 років

виробництво- Ізраїль

Контроль за виготовленням ключів (патент Mul-T-lock до 2025 року)Новий сучасний дизайн ключа - предмет особливої гордості.

Індивідуальна мітка на ключі- Для зручності використання, різнокольорові індивідуальні мітки для всіх членів сім'ї або працівників офісу (установи)

Унікальна пластикова карта- Зробити копії ключа без відома власника неможливо. Ключі МТ5® + виготовляються тільки за допомогою персональної картки з магнітним кодом (аналог банківської картки) тільки на високоточних верстатах в авторизованих сервіс-центрах Mul-T-Lock.

Всі ключі MT5® + двосторонні плоскі з двома системами нарізки - одна для телескопічних пінів, інша - "змійка" - для плаваючої пластини. Для кожного регіону застосовується своя система нарізки змійки на ключах.

MT5® + це і висока секретність циліндрів, і найширші можливості з побудови та об'єднання в єдиній структурі ієрархічних і матричних майстер-систем. Високий рівень секретності з використанням нарізки у вигляді змійки на ключі дозволяє відкривати нові перспективи на ринку.


Рассказать друзьям!