Замки навісні Мотор Січ

Замок навісний Мотор Січ

Замки навісного типу - прості зручні механізми, які можна встановлювати на двері з будь-яких матеріалів.

Розміри, конфігурація і різновиди навісних замків бувають найрізноманітнішими, як і область, їх застосування. Щоб встановити такий замок, досить до дверних стулок приварити або прикрутити вушка.

Навісний замок Мотор Січ - відмінний варіант недорогого запірного пристрою для надійного захисту будинку, гаража, господарських будівель і т.п.

Виробник гарантує високу якість і довговічність навісних запірних механізмів Мотор Січ.

Фото навісного замка Мотор Січ

Плюси навісних замків

  • Простота установки.Запірний пристрій вставляється в вушка, замикається або закривається на ключ.
  • Довговічність.Запірні механізми виготовляють з міцної сталі або інших якісних матеріалів. При правильній експлуатації, навісні замки розраховані на великий термін служби
  • естетичність. Замки навісні виглядають акуратно і компактно. Дуже добре виглядають на дверних стулках.
  • надійність. Навісні запірні пристрої виготовляють з міцної сталі. Міцні дужки стійко протистоять механічним способам впливу.

Навісні замки. Різновиди і класифікація

  • Замок Мотор Січ з сувальдним секретним механізмом
  • Циліндрові запірний пристрій
  • дисковий
  • гвинтовий
  • кодовий

У секретній частині навісних сувальдних замків використовуються спеціальні пластинки. Коли «рідний» ключ, що знаходиться в замковій щілині, повертається, він своїми борозенками зрушує пластинки і будує їх потрібну комбінацію. Відбувається розблокування механізму і двері відкриваються. Такі замки досить популярні, досить надійні.

Замок навісного типу з циліндром відрізняється від сувальдного запірного механізму більш складною конструкцією. Секретна частина такого запірного пристрою полягає в спеціальний корпус циліндричної форми.

Ключ циліндрового замку навісного Мотор Січ має насічки, які при вставці ключа призводять до зміщення штифтів в потрібне положення. Даний тип запірної конструкції є самим бюджетним, встановлюється на господарські будівлі, шафки і інші приміщення, що не потребують високого ступеня захисту.

Даний тип запірного пристрою закривається блоком з дисків різноманітної форми. Для відкриття дискового механізму необхідний ключ, який має виступи і жолобки, встановлені в потрібному порядку. Такі замки мають різну ступінь захищеності.

Зображення навісного замка Мотор Січ


Основною частиною гвинтової конструкції є металевий болт, з оригінальною головкою, яка грає роль секрету. Гвинтовий замок має досить простий принцип дії: закручуючи болт, ми закриваємо, а при відкручування відбувається відкриття замку.

При наборі вірної комбінації коду, відбувається відкриття. Один з найдорожчих видів запірних пристроїв.

Замки виготовляють з міцних матеріалів. Якість металу впливає на їх міцність і стійкість до механічних впливів.

Замки навішуються відкритим, закритим, напівзакритих, грибоподібним способами.

Замок навісний Мотор Січ - запірний пристрій, перевірене часом, оснащене новітніми методами захисту від злому. Запірні пристрої цієї марки допоможуть захистити будинок, гараж та інші приміщення від проникнення зловмисників.

Де можна купити оригінальний замок Мотор Січ в Україні?

Купити якісні замки навісні Мотор Січ можна на сайті інтернет-магазинуlockmarket.com.ua. Подивіться наш каталог. У ньому представлені різні моделі навісних замків для будь-якого випадку. Гарантуємо високу якість товарів, наявність сертифікатів, гарантії.

Замовлення доставляємо у всі українські населені пункти.

Рассказать друзьям!